| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa imi apara google in pagina de start cand deschid mozila pentru ca acum imi apare ask.com

37 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

thinking Incearca sa ii dai pe google si vezi ca scrie acolo jos "utilizati google ca pagina de pornire". happy

| Annitu a răspuns:

Dai sus la unelte, apoi opţiuni/preferinţe si la home page scrii: http://www.google.ro...
asta-i tot.:)pup:-*

| AndreeA_4571 a răspuns:

Deschizi pagina de net... dai acolo unde scrie tools(asta trebuie sa fie in stanga sus)... apoi dai la options sau internet options si trebuie sa stergi ce scrie undeva si sa scrii www.google.ro...si gata ai rezolvat! :x

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Degeaba ca eu nu pot sa sterg ce-mi scrie la homepage...:-( Imi scrie linkul de la ask.com help me:-(((

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ana_fun_steaua:exact asa vreau sa apara la pag mea de pornire dar vreau sa-mi apara direct.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa fac sa imi apara google in pagina de start cand deschid mozila pentru ca acum imi apare Metacafe.com

| evelinne a răspuns:

Nici eu nu stiu...crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mine dc nu imi scrie sa utilizez google ca pagina de pornire?:yawn

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mine dc nu imi apare sa pun google ca pag de pornire?straight face

| Te besk a răspuns:

Ma scuzati, dar nici la mine de un timp nu imi apare, futo dracu

| catalinmodan a răspuns:

Dai pe tools, si apesi pe options dupa aia la HOME PAGE:scrii www.google.ro si dupai OK.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum fac daca nu mai am bara de unelte

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum fac sa imi apara direct pe mozila google? sa nu mai scriu eu google

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pot sa iau si eu de pe net rame pentru photoshine? cum?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau cas asa imi apara pagina de start google

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E simplu... nici eu nu stiam da am aflat de curand. Intri in bara de instrumente (Tools), dai click pe Internet Options (ultima de jos) si scrii Google.com in loc de site- ul ce iti apare acolo. Dai ok si gata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai sus in dreapta unde scrie pagina de pornire clasica, apoi alegi optiunea home page.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai la google dai la tools dai optiuni si apoi stergi si criii www.google.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum fac sa imi apara google pagina de start? am instalat modzilla firefox si yahoo messenger dar vreau google sa fie prima pagiana dar imi apare yahoo prima pagina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai tools apoi la internet optiuni

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa imi apara google ca pagina de start cum trebuie sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca acum imi apare babylon

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa va apara Google drept pagina de pornire scrieti in bara de sus www.google.ro(enter) dupa care dati click pe casuta, Add or Change Home Page si selectati Use this Homepage... si dati Yes.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa fac sa imi apara google cand deschid google chrome?

| Christina_9998 a răspuns:

La fel poti sa faci cu oricare site :D numai de bine

http://thetimeismine.wordpress.com/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dati ma la tools si la optiuni dupa scrie undeva home page si scriieti www.google.com cei asa greu daca nu reusiti ma contactati