| Clauvdgg a întrebat:

Cum fac ca atunci cand deschid Mozila sa imi apara Google? imi apare o eroare. Funda big grin

Răspuns Câştigător
| otylyaotty a răspuns:

Deschizi mozilla, te duci in bara de meniu, dai clic pe tools (unele)-> optiuni (options)-> o sa-ti apara o fereastra, dai clic pe primul buton unde scrie general, apoi unde scrie Pagina de start scrii: http://www.google.ro, apoi clic pe ''ok''.

2 răspunsuri:
| AxelBv a răspuns:

Intrii pe google.ro si alegi sa il setezi ca "pagina de pornire" sau Homepage.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce eroare iti apare? Poate ai probleme cu conexiune la internt, caz in care nu o sa iti apara google in veci si pururi.