| croissant a întrebat:

Cum sa le spun alor mei ca nu mai lucrez? Ma gandeam sa le spun dupa sarbatori dar cum sa explic prezenta mea acasa?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Le zici ca ai concediu laughing

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Domnu' e major?

| FreddieM a răspuns:

Daca inca locuiesti cu parintii, decizii asa importante nu ar trebui sa le iei singura prima sa te consulti cu ei. Mai bine ai prezenta situatia exact asa cum este, (asta daca ai avut vreun ghinion si ai pierdut serviciul, nu daca vreun tip ti-a promis luna de pe cer) si vei obtine automat suportul lor. In plus, ei iti pun farfuria dinainte si tu asa te gandesti sa-i rasplatesti, apeland la minciuni?