| andrada a întrebat:

Cum se inchide/sterge un grup pe facebook? Am facut unul si vreau sa-l sterg laughing)

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Grupuri Vechi: Cum sterg un grup? Cum inchid un grup?

Pentru a sterge un grup care este in proiectul curent, urmati aceste instructiuni ( http://www.facebook.com/help/?faq=18792 ). Pentru grupurile vechi, sistemul nostru automat sterge grupurile din moment ce ele sunt goale ( fara membrii ). Daca dvs. ati creat grupul, puteti sterge grupul eliminand toti membrii si apoi pe dvs. insuti. Retineti ca daca dvs. nu ati fost primul administrator si creator al acestui grup, nu veti fi capabil sa stergeti grupul, doar in cazul in care creatorul grupului l-a parasit in mod voluntar.
Succes!

| Stanescu_Georgeta_1961 a răspuns:

Cum sterg grupul format?

| Elena_Larisa_Checherita_1986 a răspuns (pentru neluL):

Si daca vreau sa intru inapoi in grupul format de mine? se poate?