| KaRa23S a întrebat:

Cum vi s-a parut pers principal din home alone (singur acasa) simpatic, frumos, urat etc. (ce va placut sau nu la el)? In ce filme a mai jucat? Ce alti copii frumosi mai stiti? Puteti sa raspundeti doar la prima intrebare daca nu stiti.

1 răspuns:
| AlleCsandra_2561 a răspuns:

E dracuts laughing a mai jucat in urmatoarele filme; Rocket Gibraltar", „See You in the Morning", „Uncle Buck, „My Girl, „The Good Son", „The Pagemaster" „Getting Even with Dad" „Richie Rich" [ filmu e super], „Madame Melville" si „Party Monster".