| Buterfly1996 a întrebat:

Ce filme stiti care seamana dupa continut cu Home alone/Singur acasa? fundita:X

Răspuns Câştigător
| Draku5306 a răspuns:

Eu iti recomand "Al' micu" e un film ca "Singur acasa' dar nu chiar asa are faze amuzante iti dau si link aici:http://www.filmede10.net/....../9-1-0-142 Bft :-X :D Funda?

1 răspuns:
| kikita99 a răspuns:

Vezi ca a aparut singur acasa 4. A mai fost pe pro tv zilele trecute filmul nasa care este si in romana si in engleza joaca alex velea smiley laura cosoi si multi alti. Nu prea seamana dar este foarte frumos, adica mie mi-a placut.