| KaRa23S a întrebat:

Cum vi s-a parut pers principal din home alone (singur acasa) simpatic, frumos, urat etc. (la fata) (Kevin McCallister)?

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

Era dragut, pacat ca a ajuns asa...la fel ca Haley Joel Osment(iti mai amintesti:,, I see dead people,,?) sau Lindsay Lohan

6 răspunsuri:
| cristinna23 a răspuns:

Foarte dragut si amuzant la cum se poarta in film, dar acum e total schimbat

| Simona a răspuns:

E un copil atat de dulce si de istet!

:X

| Anonim1a a răspuns:

Draguts:Xscump:X

| Puiu_3680 a răspuns:

Mie mi se pare foarte dragut mai ales cand zambeste.Am un baiat in scoala in clasa a4a care seamana foarte mult cu Kevin.

| JustmeO a răspuns:

Foarte simpatic si dragut.

| gloria7 a răspuns:

Dragut, mai ales ca era blond.