| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare că arăt? Sincer!

https://imgur.com/a/zaZZr05

58 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nota 7, conteaza si ce ai in cap, modul cum te comporti, esti amuzanta? inteligenta? ai cultura?

| Speranta12 a răspuns (pentru RAY):

Whaat? Tipa din poza e doar de 7 la fizic in viziunea ta? E pe departe peste 7. Un 9 minim.

Chiar mi-ai starnit curiozitatea sa-mi dai exemple ce fel de fete cataloghezi tu ca fiind de peste 7.

| RAY a răspuns (pentru Speranta12):

Whaat? Tipa din poza e doar de 7 la fizic in viziunea ta? E pe departe peste 7. Un 9 minim.

desi sunt obligat si eu sa cred ce crezi tu

| Speranta12 a răspuns (pentru RAY):

Deci crezi si tu acum ca merita mai mult de 7?

| RAY a răspuns (pentru Speranta12):

Nu,cred ca fiecare crede ce vrea

| Speranta12 a răspuns (pentru RAY):

Pai ai zis "sunt obligat si eu sa cred ce crezi tu"

| Speranta12 a răspuns (pentru RAY):

Ce exemple poti da de fete a caror infatisare o cataloghezi tu ca fiind de peste 7?

| Speranta12 a răspuns (pentru RAY):

Ala e exemplul tau de fata peste 7? Am ras copios laughing Aia e clar sub 7.
Ai scris si tu la nimereala acum pe google "fete frumoase" ca sa te justifici. Insa ai dat numai de pleve la-ntamplare. Ce comic! Alea nu sunt fete frumoase in adevaratul sens al cuvantului. Pare-se nu cunoasti o fata frumoasa peste 7. Fata din intrebare le bate pe majoritatea dintre ele lejer.

| RAY a răspuns (pentru Speranta12):

Sigur ea e miss world

| Speranta12 a răspuns (pentru RAY):

Cine a zis ca ea e mis world? Dar nici de 7 nu arata. Ce exemple ai dat tu sunt pe departe sub 7 laughing

| RAY a răspuns (pentru Speranta12):

Tu ai chef de discuti?

| Speranta12 a răspuns (pentru RAY):

Pai tu raspunzi la multe intrebari pe site-ul asta si am vazut ca intretii multe discutii aici comentand de multe ori la aceeasi intrebare. Deci cine are chef de discutii mai mult ca tine pe site-ul asta? Daca nu stii ce inseamna o fata de nota 7, sub si peste 7 e problema ta laughing

| RAY a răspuns (pentru Speranta12):

Omule frumusetea este arbitrara desi de ce faci generalizari eronate

| Speranta12 a răspuns (pentru RAY):

Tu faci generalizari eronate cand spui ca fata aia care a pus intrebarea aia e de un 7 iar apoi ai cautat pe google imagini poze cu "fete frumoase" la intamplare spunand ca ele sunt peste 7 LOOOOL rolling on the floor rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru Speranta12):

Omule e pentru mine de nota 7, de ce razi singur

| Speranta12 a răspuns (pentru RAY):

Intrebarea cu hidoasa a pus-o la vrajeala ca sa primeasca atentie. Nici nu stii daca fata din poza e aceeasi cu fata care pune intrebarea. Insa fara din poza clar nu e doar de 7, iar alea de le-ai gasit tu la-ntamplare pe google clar sunt sub 7

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Speranta12):

Degeaba este cum zici tu frumoasa daaca este o disperata dupa atentie, asta denotand si ca nici nu prea o duce capul.

Si eu zic ca orice om care este injjurijit si are grija de el este frumos.
Asa ca ma lasi dracu cu notele tale?

| Speranta12 a răspuns (pentru Bogdan70001):

"Asa ca ma lasi dracu cu notele tale?" - Ray a introdus notele.
Ce ipocrit esti si tu cand zici ca cere atentie. Aloo, toata lumea pe Facebook cere atentie cand posteaza poze si texte, daramite pe un site ca TPU. LOOL
Ma lasi cu DOUBLE STANDARDS-urile tale? laughing

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Speranta12):

Pai si ce am zis eu ca aia de pe FAcebook sunt mai buni.Si aia sunt la fel, toti cei care cer atentie sunt la fel de redusi (bine, unii mai mult decat altii)

Pai vad ca tot o tii pe aia cu "note cel putin 9". Uite poate mie nu-mi place fata ei.Altuia probabil sa-i placa. D-asta zic orice om ingrijit si care are grija de trupul lui este FRUMOS. Acum cat de frumos este in ochii fiecaruia, difera de la om la om

| sadrian46 a răspuns (pentru RAY):

Nu vezi pe figura ei, câte răspunsuri sunt - nu- la aceste întrebări?

| Speranta12 a răspuns (pentru Bogdan70001):

Apoi sa stii ca multe fete de varsta ei din Ro sunt mai urate ca ea. Daca ea nu e asa frumoasa, apoi majoritatea fetelor din Ro de varsta ei sunt urate dupa standardul lui Ray si al tau. Cate pretentii aveti voi laughing Si parca vad ca nici voi nu sunteti macar de-un 7 in viata reala incat sa aveti acces la o fata peste 7 laughing

| RAY a răspuns (pentru sadrian46):

Fiecare are o parere personala, eu unu i-am dat nota 7

| sadrian46 a răspuns (pentru RAY):

Părerea mea are un criteriu major. Are ovulație? E fertilă? 10+

| RAY a răspuns (pentru sadrian46):

Daca ar fi vorba de o relatie eu as acceptat-o ca sotie dar sa fie serioasa, sincera, cu ceva cultura

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Speranta12):

Ce zic eu, ce zici tu.Se pare ca nu ai IQ-ul suficient de mare sa procesezi ce am scris eu

| Speranta12 a răspuns (pentru Bogdan70001):

Voi nu aveti IQ-ul suficient de mare cand ziceti ca o fata frumoasa merita doar nota 7 iar altele de google la intamplare sunt mai faine la fata ca asta laughing Pe naiba. Va doriti marea cu sarea si-apoi vezi baieti plangandu-se pe TPU ca n-au prietene rolling on the floor

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Speranta12):

Cu gandire asta nu o sa ajungi deloc departe, te asigur.

| Speranta12 a răspuns (pentru Bogdan70001):

Voi aia care aveti prea mari pretentii de la fizicul unei fete te asigur ca nu o sa ajungeti departe. Fata din poza era destul de ok.

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Speranta12):

Nu, esti incapabil psihic sa procesezi ce am spus

| Speranta12 a răspuns (pentru Bogdan70001):

Vezi ca exagerezi, omule si prea te crezi un neinteles.

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Speranta12):

Nu,sunt decat mai destept decat tine

| anonim_4396 explică (pentru Bogdan70001):

Sunt doar* mai deştept decât tine.

| Speranta12 a răspuns (pentru Bogdan70001):

Daca taceai, filosof ramaneai! laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Acu care din intrebari sa le luam de bune asta sau

asta

https://www.tpu.ro/......rata-stau/

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Ce legatură are?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sincer.
Forma corpului- atrăgătoare, tentantă.
Fața- drăguță
Părul - sălbatic
Tinuța, hainele- ieftine și lipsite de gust.
- Atitudinea- naivă, neajutorată, predispusă la eșecuri sentimentale, pe motiv că nu tot ce zboată se și mânâncă, așa cum încă mai crezi.
Dacă am fi amândoi singuri pe o insulă pustie, omenirea nu ar pieri din lipsă de urmași. Altfel, m-aș mai gândi, cu toate că nu prea mult.
Dacă ai postat poza ca să dobândești mai multă încredere în tine, fiindcă nu ai reușit încă să îl găsești pe acela, este inutil. El se află pe undeva în jurul tău și te iubește în tăcere.
Sincer.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai șters poza. Așa cu ea ștearsă, arăți minunat.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am accesat acum și mi-a apărut pe ecran așa.
Zoinks!
Deci cam așa arăți.

| GabiDumitrescu a răspuns:

NU mai are nimeni poza aia?

| Celcestietot a răspuns:

Arati bine, nu o sa mori singurawinking!

| Frank51 a răspuns:

3 de NU, te asteptam la anul.

| SilentRain a răspuns:

Arati ca un om, ai 2 mâini și 2 picioarele deci ești super ok

| OldSoul a răspuns:

Esti buna!

| Sofer a răspuns:

Nu stiu cum arati ca nu apare nicio poza in link.

| aXy99 a răspuns:

Arati bine. Sincer!

| Plato a răspuns:

Esti foarte frumoasa, sper ca nu pui la indoiala lucrul asta.

| BlackRose03 a răspuns:

Ăm...ai șters-o

| Yurisa a răspuns:

Poate alta data nu stergi daca tot ai chef sa cersesti complimente

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Superb!winking

| Speranta12 a răspuns:

Fata din poza este chiar frumoasa.

| CdeMetal a răspuns:

Tu esti zana zanelor, draga mea

| Vikaa a răspuns:

Esti chiar foarte frumoasa, sigur vei gasi un baiat frumos si care sa te pretuiasca.

| acerr a răspuns:

Ohoo dragut

| Delcatty a răspuns:

Vazand raspunsul lui suntserios, mi s-a confirmat banuiala: ai probleme cu stima de sine.
Sa iti zic ca ai ochi superbi? Ca imi plac buzele tale? Ca ai parul des si sanatos si se vede asta? Ca esti frumoasa si ca nu ar trebui sa te indoiesti? Iti zic, dar ma crezi?
Ca eu cred in ceea ce zic.
Iar tu esti cea care nu crede in tine insati.
Problemele pe care le intampini NU sunt pricinuite de aspectul fizic. Oamenii te vad neincrezatoare in propria persoana si de-aici porneste totul, insa stiu ca este un cerc vicios. Tu esti nemultumita de tine pentru cum te privesc ceilalti, dar ei te privesc asa vazand ca esti nemultumita de tine si le dai un vibe neplacut.
Trebuie sa ii pui capat.
Cum?
- ingrijeste-te, machiaza-te, poarta haine care sa te avantajeze, bineinteles asta nu inseamna sa fii vulgara, ci eleganta
- ai grija de sanatatea ta si de greutate, concomitent, ai grija sa nu te ingrasi sau sa slabesti, fa sport, bodybuilding sau orice altceva, a ajutat multi oameni cu increderea in sine
- pune accent pe personalitate si pe realizari ca astea raman in urma ta, aspectul se schimba o data cu varsta: fa voluntariat, fii placuta in conversatii, gaseste-ti un hobby, capata aptitudini sociale, dedica-te unei cauze care sa te faca sa simti ca viata are sens, croieste-ti o amprenta pe care sa o lasi in lume, una placuta
- ai grija de tine si de influentele din jur pe care le lasi sa te influenteze: afara cu oamenii toxici din viata ta. Nu ai nevoie de profitori, de critici neconstructive sau orice simti ca nu iti aduce beneficii intr-o relatie interumana.
- incearca, de-asemenea, sa eviti viciile. Eu sunt fumatoare, de exemplu, si regret, asta inseamna ca dau dovada de slabiciune, cel putin partial. Nu lasa nimic sa te destabilizeze si incearca sa fii cat mai puternica.
- daca ai cum, ia-ti un job, preferabil intr-un mediu de munca placut, sa nu te axezi doar pe bani cat sa fie ceva ce iti place si sa devii mai buna pe zi ce trece.
Mult succes.

| andiceasu95 a răspuns:

Ar fi fost frumos daca nu ai fi sters poza,