| mgtow a întrebat:

Https://imgur.com/a/kLGGM84
https://imgur.com/a/nhtI1Nm pareri, numai de la baieti cum vi se pare asa in general.

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

Papusi? laughing
Ce sa spun, e foarte... "masculin".

| mgtow explică (pentru Plato):

Poliuretan 8 kg light weight probabil pentru cei supraponderali.

13 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Opriți planeta, cobor prima la stânga!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general naspa. De ce ai face sex cu asa ceva când sunt mai multe femei ca barbati? Cel putin peste 1, 50-55m,

| mgtow explică (pentru anonim_4396):

laughing vreau sa fac comparatie e doar o statistica. Sant mai multe femei dar problema e sa obtii un raspuns de la ele, cand tu nu stii cum sa le mai sucesti ca sa zica bine hai sa iesim ajungi la manechinele sexuale. Eu prefer un robot sexual in forma de femeie, mai e de asteptat pana atunci.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Apãi ii clar, Eu le plictisesc ca naiba. Robot? laughingDa mai trebuie sa si vorbeascã.

| mgtow explică (pentru anonim_4396):

Uite dovada https://www.youtube.com/watch?v=-cN8sJz50Ng mai stai 10 ani si o sa le vezi pe strada miscanduse fara sa faci diferenta intre o femeie si un robot. Eu sant in favoarea unui robot sexual femenin, si vor urma multi care doresc asa ceva in casele lor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Banuiesc si eu si probabil si global, cauze fiind destule. Vizual, tactil da pe dracu ca nu e vie. Nu mã vãd in viata asta investind $20.000 de dolari intr_o bucatã de metal acoperita cu silicon))

| mgtow explică (pentru anonim_4396):

O sa scoata si chinezii variante mai ieftine. Depinde de tine daca vrei sa stai singur in viitor sau cu una si nu stii daca o sa te lase daca te va insela sau daca va fi serioasa, sau sa stai cu o femeie hibrida care nu te va insela si va avea grija de tine la batranete

| Plato a răspuns (pentru mgtow):

Si o poti lua cu tine pe drum, in cabina. Nu-ti mai faci probleme de boli, nu mai dai bani.

| mgtow explică (pentru Plato):

laughing prefer sa astept varianta hibrida, vin zi de zi acasa nu mai fac international. Am gasit o firma in conditii la englezi. am vazut ca numarul clientiilor de papusi sexuale e in crestere. Partea buna cum zici tu se economisesc bani bts si cu una care pretinde fidelitate tot scapi de cheltuieli cu o papusa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Ma simt complet si singur, farã o femeie hibridã, in carne si oase sau robotizata.

| mihaicelsfant a răspuns:

Pailaughing arata perfect sa spun asa
dar nu m-ar interesa asa cevalaughing

| mihaistefan16p a răspuns:

Iti "strica" mintea chestile asta, mai bine singur decat sa te amagesti...