| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare că arăt? Sincer!

https://imgur.com/a/zaZZr05

58 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Acu care din intrebari sa le luam de bune asta sau

asta

https://www.tpu.ro/......rata-stau/

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Ce legatură are?

| Vikaa a răspuns:

Esti chiar foarte frumoasa, sigur vei gasi un baiat frumos si care sa te pretuiasca.

| RAY a răspuns:

Nota 7, conteaza si ce ai in cap, modul cum te comporti, esti amuzanta? inteligenta? ai cultura?

| SilentRain a răspuns:

Arati ca un om, ai 2 mâini și 2 picioarele deci ești super ok

| OldSoul a răspuns:

Esti buna!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Superb!winking

| Plato a răspuns:

Esti foarte frumoasa, sper ca nu pui la indoiala lucrul asta.

| CdeMetal a răspuns:

Tu esti zana zanelor, draga mea

| Delcatty a răspuns:

Vazand raspunsul lui suntserios, mi s-a confirmat banuiala: ai probleme cu stima de sine.
Sa iti zic ca ai ochi superbi? Ca imi plac buzele tale? Ca ai parul des si sanatos si se vede asta? Ca esti frumoasa si ca nu ar trebui sa te indoiesti? Iti zic, dar ma crezi?
Ca eu cred in ceea ce zic.
Iar tu esti cea care nu crede in tine insati.
Problemele pe care le intampini NU sunt pricinuite de aspectul fizic. Oamenii te vad neincrezatoare in propria persoana si de-aici porneste totul, insa stiu ca este un cerc vicios. Tu esti nemultumita de tine pentru cum te privesc ceilalti, dar ei te privesc asa vazand ca esti nemultumita de tine si le dai un vibe neplacut.
Trebuie sa ii pui capat.
Cum?
- ingrijeste-te, machiaza-te, poarta haine care sa te avantajeze, bineinteles asta nu inseamna sa fii vulgara, ci eleganta
- ai grija de sanatatea ta si de greutate, concomitent, ai grija sa nu te ingrasi sau sa slabesti, fa sport, bodybuilding sau orice altceva, a ajutat multi oameni cu increderea in sine
- pune accent pe personalitate si pe realizari ca astea raman in urma ta, aspectul se schimba o data cu varsta: fa voluntariat, fii placuta in conversatii, gaseste-ti un hobby, capata aptitudini sociale, dedica-te unei cauze care sa te faca sa simti ca viata are sens, croieste-ti o amprenta pe care sa o lasi in lume, una placuta
- ai grija de tine si de influentele din jur pe care le lasi sa te influenteze: afara cu oamenii toxici din viata ta. Nu ai nevoie de profitori, de critici neconstructive sau orice simti ca nu iti aduce beneficii intr-o relatie interumana.
- incearca, de-asemenea, sa eviti viciile. Eu sunt fumatoare, de exemplu, si regret, asta inseamna ca dau dovada de slabiciune, cel putin partial. Nu lasa nimic sa te destabilizeze si incearca sa fii cat mai puternica.
- daca ai cum, ia-ti un job, preferabil intr-un mediu de munca placut, sa nu te axezi doar pe bani cat sa fie ceva ce iti place si sa devii mai buna pe zi ce trece.
Mult succes.

| Speranta12 a răspuns (pentru RAY):

Whaat? Tipa din poza e doar de 7 la fizic in viziunea ta? E pe departe peste 7. Un 9 minim.

Chiar mi-ai starnit curiozitatea sa-mi dai exemple ce fel de fete cataloghezi tu ca fiind de peste 7.

| Speranta12 a răspuns:

Fata din poza este chiar frumoasa.

| RAY a răspuns (pentru Speranta12):

Whaat? Tipa din poza e doar de 7 la fizic in viziunea ta? E pe departe peste 7. Un 9 minim.

desi sunt obligat si eu sa cred ce crezi tu

| Speranta12 a răspuns (pentru RAY):

Deci crezi si tu acum ca merita mai mult de 7?

| RAY a răspuns (pentru Speranta12):

Nu,cred ca fiecare crede ce vrea

| Speranta12 a răspuns (pentru RAY):

Pai ai zis "sunt obligat si eu sa cred ce crezi tu"

| Speranta12 a răspuns (pentru RAY):

Ce exemple poti da de fete a caror infatisare o cataloghezi tu ca fiind de peste 7?

| Speranta12 a răspuns (pentru RAY):

Ala e exemplul tau de fata peste 7? Am ras copios laughing Aia e clar sub 7.
Ai scris si tu la nimereala acum pe google "fete frumoase" ca sa te justifici. Insa ai dat numai de pleve la-ntamplare. Ce comic! Alea nu sunt fete frumoase in adevaratul sens al cuvantului. Pare-se nu cunoasti o fata frumoasa peste 7. Fata din intrebare le bate pe majoritatea dintre ele lejer.

| RAY a răspuns (pentru Speranta12):

Sigur ea e miss world

| Speranta12 a răspuns (pentru RAY):

Cine a zis ca ea e mis world? Dar nici de 7 nu arata. Ce exemple ai dat tu sunt pe departe sub 7 laughing

| RAY a răspuns (pentru Speranta12):

Tu ai chef de discuti?

| Speranta12 a răspuns (pentru RAY):

Pai tu raspunzi la multe intrebari pe site-ul asta si am vazut ca intretii multe discutii aici comentand de multe ori la aceeasi intrebare. Deci cine are chef de discutii mai mult ca tine pe site-ul asta? Daca nu stii ce inseamna o fata de nota 7, sub si peste 7 e problema ta laughing

| RAY a răspuns (pentru Speranta12):

Omule frumusetea este arbitrara desi de ce faci generalizari eronate

| Speranta12 a răspuns (pentru RAY):

Tu faci generalizari eronate cand spui ca fata aia care a pus intrebarea aia e de un 7 iar apoi ai cautat pe google imagini poze cu "fete frumoase" la intamplare spunand ca ele sunt peste 7 LOOOOL rolling on the floor rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru Speranta12):

Omule e pentru mine de nota 7, de ce razi singur

| Speranta12 a răspuns (pentru RAY):

Intrebarea cu hidoasa a pus-o la vrajeala ca sa primeasca atentie. Nici nu stii daca fata din poza e aceeasi cu fata care pune intrebarea. Insa fara din poza clar nu e doar de 7, iar alea de le-ai gasit tu la-ntamplare pe google clar sunt sub 7

| Celcestietot a răspuns:

Arati bine, nu o sa mori singurawinking!