| gothera_3616 a întrebat:

Cum vi se pare ca arat? Sunt frumos sau urat? Va rog, e important pentru mine :P
asta e profilul meu de facebook. : http://www.facebook.com/profile.php?id=100000664125085

Răspuns Câştigător
| CandyTetris a răspuns:

Esti foarte dragut.Ai sa cresti un cuceritor.Pana atunci insa du-te la joaca,mergi la fotbal, lasa facebookul si internetul, ca sa nu cresti urat si sa nu pari mai batran decat esti.Hope I helped.happy

7 răspunsuri:
| Capsuniq a răspuns:

Ai mai mult de 7 ani?:d

| passenger a răspuns:

Viitorul Ronaldo al lumiiwinking

| Alessya_9687 a răspuns:

Cati ani ai ?laughing

| elasexygagica a răspuns:

Moaaaaaama drooling esti super love struckkiss

| AndaWest a răspuns:

Esti un copilas dragut, cine ti-a facut cont pe TPU? mami?

| Liviu a răspuns:

Ai vrea sa te infiez? Si asa imi doresc 1 baietelhappy
O sa cresti frumoshappy

| BlackVeil a răspuns:

O sa-mi creasca glicemia daca ma mai uit mult la pozele tale... straight face (a fost un compliment)