| Cocki a întrebat:

Ce parere aveti de cum aratati? Eu : sunt scunda, ochi caprui, parul blond-maroniu, copilaroasa am un ras foarte urat, sunt urata. Facebook-ul meu :http://www.facebook.com/profile.php?id=100003187197178&s k=photos. Cum vi se pare ca arat? Cum aratati voi?

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Eu sunt mică de înălţime, am ochi căprui închis, păr şaten cu reflexii blonde(I don't want to see), n-am pic de roşeaţă în obraji(mai niciodată) dar sunt mulţumită de felul în care arăt si ar trebui să fii şi tu căci eşti foarte drăguţă. Văd că eşti abia în clasa a 5-a. Păi, nu ar trebui să te intereseze astfel de chestii de pe acum. O să mai creşti, te mai maturizezi. Nu îţi face o părere rea despre tine de pe acum... Eşti foarte ok aşa cum eşti.

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Hei, arati foarte bine, esti foarte frumoasa si mie imi place cum zambesti. Nu mai spune ca esti urata pentru. ca esti absolut superba. E logic sa fi copilaroasa, esti abia in clasa a 5'a. Stai linistita o sa cresti si o sa te faci mai inalta.

| AlleSss a răspuns:

Phai cati ani ai? Da esti frumoasa! Nu te mai subestima atat! Nu mai zice ca esti urata, ca ai un ras naspa si nu mai stiu ce.Esti frumoasa, pentru ca frumusetea nu tine de cum arati si de sufletul tau.Raman cu intrebare:cati ani ai? Si la varsta ta nu ar trebui sa-ti faci griji de cum arati.La 16 ani zici ca ai imbatranit?happyNu-ti mai face atatea griji.O sa te maturizezi in timp.Acum e bine asa cum esti:X.Ai incredere in tine, asta conteaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu esti urata deloc.

| Stanciu_Cătălin_1987 a răspuns:

Ce parere aveti?