Curaj sau inconstienta? Care e cuvantul potrivit pentru a descrie asta?

79 răspunsuri:
| Macryna a răspuns:

'Ai de capul meu steteam cu sufletul la gura cand iii vedeam, asta e nebunie, nebunie curata, mare curaj!

| TwiSt1997 a răspuns:

Skill

| Ritsuko a răspuns:

Curaj si munca, dar in acelasi timp inconstienta.

| Legend123 a răspuns:

Curaj/munca/nebunie si multe alte cuvinte ii caracterizeaza pe acesti tipi happy

| puscahoreangaion a răspuns:

Eu cred ca tipi sunt putin sariti dar extremul merita! in viata trebuie sa ai un dram de nebunie si de extrem!

| CreaţaWsz a răspuns:

Curaj si adrenalina.

| ღBelieveInHopeღ a răspuns:

Curaaaaj!

| miolina a răspuns:

O treime curaj, doua treimi inconstienta.

| RzV28 a răspuns:

Foarte mult curaj dar si putina inconstienta!

| Fatayou a răspuns:

Omul e constient de barierele ce i se ivesc in fata si vrea sa le depaseasca.Deci e curaj

| GYGYLATINO a răspuns:

Curaj mai mult dar daxa ar cadea de pe stancile s-ar putea sa fie si 1 sau 2 la suta inconstienta deci dupa mine ambele.

| anonim191 a răspuns:

Munca.foarte multa munca si curaj.este de admirat

| losseru a răspuns:

Pasiune

| SteelShadow a răspuns:

Curaj!

| AnotherNimrod a răspuns:

Curaj, au foarte mult curaj. Nu pot spune ca e inconstienta, fiindca se vede ca sunt prosionisti si stiu ce fac. Nu se arunca singuri in calea morti, ci doar o ocolesc intr-un mod distractiv, daca ne luam dupa comportamentul lor cand fac asta.

| anedreaeaaa a răspuns:

Curaj bineinteles. Adica nu multi oameni ar avea curajul sa faca asa ceva.

| Floricikmov a răspuns:

Cred ca curaj, pasiune si dedicatie.

| Ralucagreen23 a răspuns:

Încredere în sine.
Curaj.
Multă muncă. happy

| AncaVG a răspuns:

Cu siguranta este vorba despre curaj:desi este periculos, ei stiu ca sunt capabili sa faca fata.

| TruewordxD a răspuns:

Obsedati de adrenalina si categoric curaj cu carul.

| Sergiu72 a răspuns:

Teribilism

| ChalkOutline a răspuns:

Curaj, antrenament, distractie, pasiune.
Foarte fain.

| AndreeLolla a răspuns:

Curaj, munca, antrenament, tactica, constienta chiar, pentru ca aia s-au antrenat inainte de a face asta, cat despre locul actiunii, hmmm
clar. tippi dau dovada de incredere si tacti
stiind parca la ce se expun... cel mai bine zis: 'pasiune dusa la extrem'

| Elenaeli22 a răspuns:

Curaj

| Alequandra a răspuns:

As spune curaj pentru ca acesti oameni fac ce le place si isi traiesc viata la maxim. Chiar daca mor acum, vor stii ca au facut in viata ce le-a placut. Daca traiesti pana la "adanci batraneti" si nu-ti traiesti viata cum iti place, cand vei muri vei regreta ca ai trait.

| gabrielul01 a răspuns:

Curaj

| Fredi69 a răspuns:

Inconstienta pura! pot sa moara acolo!

| Adiii23 a răspuns:

Pofta de viata as zice.

| qNesquik a răspuns:

Avand in vedere pentru ce a facut acolo i-ar fi trebuit mult curaj. Dar orice profesionist poate gresi deci si putina inconstienta.

| ADI86 a răspuns:

Cuvantul potrivit este "Dedicatie". Oricine practica sporturi extreme dispune de suficient curaj si pregatire intensa pentru a face asa ceva. A fi inconstient inseamna a nu prevede consecintele unei actiuni proprii, acestea fiind, de obicei, cu urmari neplacute pentru fizic sau psihic.