| thegreatgatsby a întrebat:

Daca ai putea fi pentru o saptamana o vedeta Disney, care ar fi aceasta? >:
Mitchell Musso, Vanessa Hudgens, Hilary Duff, Hannah Montana, Cole Sprouse, Cody Linley, Anna Maria Perez de Tagle, Nick, Joe, Kevin Jonas, Demi Lovato, Emily Osment, Ashley Tisdale, Selena Gomez, Miley Cyrus,?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus, fara indoiala.laughing

42 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah Montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vanessa Hudgens ...Selena sau Miley... Da cred ca miley.tongue Pt ca prietenul ei "fostul" m rog. m-as impaca cu el laughingca e dragut ...si ca nu are ochi decat pentru prietena lui. b; a bla .sau vanessa... dar selena? o urasc... e din fire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca miley e cea mai tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cole sprouse
il ador as vrea macar sa petrec o zi cu el love strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez

| esperar a răspuns:

Cole Sprouse

| yoAmalia a răspuns:

Selena Gomez.:dSi daca as fi baiat Zak Efron:p.

| justyoyo a răspuns:

Hilary duff :d
e preferata mea si cu siguranta daca as putea sa fie chiar si pentru o zi o vedeta Disney, HD ar fi aleasa :* :X big grin

| rucsy a răspuns:

Pai as alege pe demi apoi vanessa hilary...

| Man_giulia_1997 a răspuns:

Selena Gomez

| Denise a răspuns:

Nick love struck

| kristinna a răspuns:

Nu stiu ce sa spun, as vrea sa fiu eu si sa ma casatoresc cu Dylan Sprouse...Pe el de ce nu l-ai pus ai putea sa-mi raspunzi la intrebarea aceasta. Dylan e mai dragut ca si Cole.

| FlyWithMe a răspuns:

Miley x]