| Ade a întrebat:

Ce parere aveti despre Jonas Brothers? Dar de Demi Lovato? Dar de Miley Cyrus/Hannah Montana? Dar de Selena Gomez? Dar de Vanessa Anne Hudgens? Si de Ashley Tisdale? Care sunt melodiile vostre preferate ale artistilor de mai sus? Imi dati si mie un link cu melodia? Argumentati. Fundita, promit!

Răspuns Câştigător
| BlueEyes90 a răspuns:

Jonas Brothers: au melodii bune, melodie preferata: L. A Baby
Demi Lovato: are o voce superba, si e si frumoasa, melodie preferata: La La Land
Miley/Hannah: de la un timp s-a schimbat, dar melodiile tot faine raman, melodie preferata: Can't be tamed
Selena Gomez: e o actrita si cantareata super, originala si fara fitewinking, melodie preferata: Naturally
Vanessa Hudgens: nu sunt o fana inraita, insa ea este o fata talentata, melodie preferata: Say OK
Ashley Tisdale: e o actrita ff buna, si o cantareata talentata, melodie preferata: I'm back

9 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Muzica de copilasi. Cand spun copilasi nu ma refer numai la varsta.
Nici una. Pitzipoance cu muzica comerciala, toate melodiile cu acelasi ritm, aceleasi efecte de sunet, numai "baby" "I love you" "i want to be with you" "please" etc. Si toti pun botul la ea, in ziua de azi foarte putini apreciaza o muzica buna. E grav, sa stii.
straight face

| TeoPT a răspuns:

@Ade

Ai cerut parerea, da? Parerea poate fi buna sau rea.
Multumesc pentru stupiduri, insa asta e adevarul. M-am si asteptat sa il negati, dar daca ma gandesc mai bine, chiar nu imi pasa. Succes la ascultat artisti comerciali, in voga cativa ani, apoi uitati pe vecie. Credeti ca peste 10-20 de ani se va mai auzi de Biberon, Gaga sau Cyrus? Minte de copilasi. tongue Bafta.

| Bianqita a răspuns:

Ne-ai cerut o parere si acum ne spui ca, daca parerea e proasta sa nu mai raspundem? Atunci de ce nu ai zis de la inceput ca nu vrei numai cuvinte de lauda...copii astia waiting

| Neeli a răspuns:

Selena gomez- a year without rain [:X]

| maryyyaaa a răspuns:

Parca'i exercitiu la romana:)) demi e draguta dar nu ascult si muzica; miley nu-mi place deloc, desi ascultam muzica inainte.; selena gomez imi place mult si ascult si muzica'n prezent; venissa idem demi; ashley idem demi; iar de la jonas imi place numa' Give
love a try http://www.youtube.com/watch?v=XSZ4n1H1hSQ; si de la selena imi place noua melodie a year without rain http://www.youtube.com/watch?v=M8uPvX2te0I

| Ade explică:

Daca nu aveti parere buna de despre ei va rog, nu raspundeti.

| mariatina a răspuns:

Jonas brothers : http://www.youtube.com/watch?v=h9g7dgOwFco
ascult-o!

| thisissolawl a răspuns:

Pei nu prea ascult Jonas Brothers, Demi e draguta dar nu ascult prea multe melodii de ale ei am 3 pe mp3, Imi place foarte mult de Selena Gomez imi plac cam toate melodiile ei, Vanessa... nu imi prea cam place, insa arata super de abia astebt filmulSucker Punch in care joaca ea, Si Ashley Tisdale nu imi prea cam place de ea si Miley Cyrus imi place foarte mult ca si de Selena. Pei melodiile mele preferate sunt Miley Cyrus- When I look at You http://www.youtube.com/watch?v=8wxOVn99FTE, Selena Gomez- AYear Without Rain http://www.youtube.com/watch?v=M8uPvX2te0I si Vanessa Hudgens-Say Ok http://www.youtube.com/watch?v=D0sbmx7PupM

| AdyPunk a răspuns:

Muzica de fetite mici si razgaiate!