| LoveMusic a întrebat:

Care sunt vedetele voastre preferate de la Disney Channel dintre acestea: Miley Cyrus, Selena Gomez, Emily Osment, Vanessa Hudgens, Demi Lovato, Ashley Tisdale, Tiffany Thornton, Monique Coleman, Hannah Montana, Olesya Rulin, Anna Maria Francesca Enriquez, Jasmine Richards, Aaryn Doyle, Brenda Song, Meaghan Jette Martin, Alyson Rae Stoner? Eu le prefer pe Selena Gomez, Emily Osment, Ashley Tisdale si Demi Lovato. Voi?

58 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Dintre astea de sus: Toate in afara de Monique Coleman, Olesya Rulin,, Jasmine Richards, Aaryn Doyle, ...in rest vedete Disney imi mai place Hilary Duff love struck si multi altii...

| LoveMusic explică:

Eu le prefer pe Selena Gomez, Emily Osment, Ashley Tisdale, Tiffany Thornton si Demi Lovato big grin

| LoveMusic explică:

"Vallentyne" nu ma uit la desene.Sincer,nu am pus intrebarea pentru mine.Verisoara mea este in clasa a-IV-a si vrea sa isi cumpere postere cu vedetele ei preferate.De aceea am pus intrebarea, ca sa isi dea si altii cu parerea, sa se hotarasca. Ei ii place Selena si Ashley dar ar alege mai multe. Daca ar fi dupa mine nu as alege nici una rolling on the floor

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Selena Gomez happybig grin

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Miley Cyrus
Selena Gomez
Emily Osment
Ashley Tisdale
Tiffany Thornton
Brenda Song

| Crs a răspuns:

M-ati disperat cu toate "vedetele" astea de la disney channel at wits' end
Hannah montana si ceilalti extraterestrii straight face

| Fiction a răspuns:

Demi si Selena.

| Cleona a răspuns:

Hannah Montana, Demi Lovato, Selena Gomez

| marya a răspuns:

Tiffany Thornton.

| dailydaisy07 a răspuns:

Nu am preferate dar o ador pe miley cyrus

| AlecSSyA a răspuns:

Selena Gomez, Miley Cyrus, Demi Lovato, Brenda Song.

| Vallentyne a răspuns:

Mey tu te uitzi la Desene laughing App a mea e Selena Gomez ( Yo nu ma uit la Desenhe ) dar am Postere cu ea Si e foarthe Frumoasa... Hanna Montana ma enerveaza rau >...

| ioanatizzy a răspuns:

Ashley Tisdale este preferata mea, apoi Demi Lovato

| Ioana22B a răspuns:

Selena Gomez, Vanessa Hudgens, Demi Lovato, Ashley Tisdale, Tiffany Thornton.

| 100%Diana a răspuns:

Selena.

| BellaThorne a răspuns:

Noi ii preferam pe selena gomez, demi lovato, miley cyrus, hannah montana si pe debby ryan dar tu nu ai scris-o

Răspuns utilizator avertizat
| orlando_7324 a răspuns:

Selena Gomez, Ashley Tisdale, Miley Cyrus, Hannah Montana, Tiffany Thorton, Meaghan Jette Martin, Emily Osmet si Brenda Song.

| orlando_7324 a răspuns:

1. Selena Gomez
2. Ashley Tisdale
3. Meghan Jette Martin
4. Tiffany Thornton
5. Vanessa Hudgens
6. Miley Cyrus
7. Alyson Stoner
8. Emily Osment
9. Brenda Song
10. Hannah Montana

| avragegirl a răspuns:

Emily Osment
aaaa da' si Emily Osment

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi nu prea imi plac desenele astea de la disney tongue, si nu le cunosc dupa nume decat pe,, popularele`` : miley cyrus, selena gomez si ashley.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ashley Tisdale :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gamez, ashley tisdale, miley cyrus, vanessa hudgens

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai preferatele mele sunt:miley cyrus, ashley tisdale.selena gomez si demi lovatobig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu prefer Selena Gomez si Brenda Song

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tiffany e cea mai tare pentru ca e sora mea dar pe locul doi e Selena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus, selena gomez, demi lovato, hannah montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Milei cirus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma enerveaza selena gomez preferata mea este miley