| alina_6005 a întrebat:

Daca am media generala 9.50 pot lua premiul 1? scuze de categorie

11 răspunsuri:
| AxxyAlexandra a răspuns:

Bunahappy
Premiul 1 se poate lua daca ai media peste 9, 50 iar daca tu ai media fix 9, 50 da vei lua premiul 1happy

| SummertimeSadness a răspuns:

Daca e cea mai mare medie din clasa desigur ca poti lua Premiul 1.Si in plus e o medie bunawinking

| Amy a răspuns:

Depinde.daca alti colegi au media mai mare ca tine, nu poti lua, dar daca diriginta ofera premiul 1 la toate mediile care sunt peste 9.50, inseamna ca o sa il primesti. bafta

| crazycolor a răspuns:

Dap,categorichappy

| WyvernSky a răspuns:

Buna
Normal ca poti sa i-ei premiu.Este o nota foarte mare la nivelul care esti tu acum.
Bafta!

| TeoPT a răspuns:

Premiul I îl iei atunci când ai cea mai mare medie din clasă.
Baftă

| NAdrian a răspuns:

Depinde de dirigintele tau cum da...
daca ai ce-a mai mare medie din clasa clar iei premiul 1
dar daca nu e asa... poate da la 20 de sutimi...
ex daca cea mai mare medie e 9, 70 si tu ai 9, 50 amandoi luati 1
felicitari pentru medie!

sall

| DeepEyesClaudia a răspuns:

Daca asta e prima medie de la tine din clasa, da.

| PeStraziGoale a răspuns:

Da , normal .

| BubuuLinna a răspuns:

Nuhappy nu o poti avea pentru ca poate alti colegi de'ai tai au de ex 9.70 sua ma mult si cel cu cea mia mare medie are locul 1 happy

| Delisha_4359 a răspuns:

Depinde... eu anul' trecut am luat premiul 2 cu 1, 67 pentru ca ceilalti au avut medii mai mari. dar oricum este o medie buna :*