| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune si mie care este media generala pentru premiul I? Multumesc anticipat!wave

Răspuns Câştigător
| Shuellen a răspuns:

Fi antena:X...premiul de excelenta-10. 00 premiul I-9. 99->9. 70 prmiul II- 9. 69->9. 50 premiul III-9. 49->9. 00 mentiune-8. 99-8. 50 iar - 8. 50 repetentihappy
:X:X:*sper sa iei premiul I sau excelenta chiar

6 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

La unele scoli se da premiul intai elevului/elevei cu cea mai mare medie din clasa.
La alte scoli se ofera premiul 1 tuturor elevilor cu media peste 9, 50

| TiinutsS:╳DiiiD a răspuns:

Nu conteaza, dar trebuie sa fie mai mare decat 9, altfel se "desfiinteaza" premiul I. In principiu, premiul I il ia cel cu media cea mai mare dintr-o clasa.Succes!happy

| KimY a răspuns:

Peste 9-9, 50.
funda?

| Zumm a răspuns:

Peste 9. 50 daca e cea ce cred eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

| lori15 a răspuns:

Eu am 2 fete cu 10 pe linie crying si lor le da locul intai sad sad sad sad
Depinde si de clasa...Cum ar fi eu sunt in cea mai buna clasa de a 6-a ( in toamna a 7-a) din scoalawinking tongue big grin happybatting eyelashes
pup!