| Darkmoonight a întrebat:

Daca ati avea o suma de bani pe care ati donao, ati da donatia la un centru de animale sau de copii?

5 răspunsuri:
| Smiiilee a răspuns:

Da:X pentru ca ei au mare nevoie de bani pentru ca sunt foarte saraci si nu le-ar strica o suma de bani, sa le fie cat de cat bine, dar nici animalelor nu le-ar strica sa-i ajutam cu o mica atentie pentru ca totusi sunt si ele fiinte.

| AVRILavigne1000 a răspuns:

Smiiille are dreptate.Eu sunt de acord cu ea

| cinenuvedenustie a răspuns:

Daca suma este cat de cat mare, atunci jumatate la copii si jumatate la animale!

Daca suma este rezonabila, incat nu poate fi impartita atunci la copii.

| ComatoseWine a răspuns:

La animale ca pentru copii se gasesc mereu.Toti ar da la oameni, dar eu nu.Animalele merita mai mult!

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

As da la copii