| Babbe a întrebat:

Daca ati avea puterea de a construii un oras, cum s-ar numii acela?! FunDa :-x pentru cel mai frumos nume laughing >:d

Răspuns Câştigător
| cryssa a răspuns:

Stiu ca nu suna prea frumos...
dar am inventat un oras imaginar impreuna cu pr mearolling on the floor
se numestelaughing chendralandbig grin
pe profa noastra de mate o cheama chendra, iar noi stam in aceiasi sala de clasa cu clasa la care e ea diriginta(a 5-a)
noi invatam dupa-amiaza
si ea acapareaza toata clasastraight face...asa ca noi am numit clasa chendralandlaughing. propriul ei orassmug. tare profa nu?laughing

1 răspuns:
| Adorable a răspuns:

Numele Google ar fi perfect! Domnul Vanghelie ar veni si el!