| alllllllllllllll a întrebat:

Cum se poate construii frumos o relatie in care cei doi sa fie uniti si puternici impreuna si Ce nebunii se pot face intro relatie? pentru a se construii din ce in ce mai frumoasa?

2 răspunsuri:
| pisicutzamik a răspuns:

Buna,poti construi o relatie frumoasa avand incredere unu in altul,iubindu-va,sa fiti la greu uniti unul langa altul, trebuie sa iti cunosti parteneru sa stii cand sa ii dai libertate si cand sa stai aproape de el, nebunii sunt multe, de exemplu sa-l gandili sa va jucati dimineata cand va treziti(in caz ca petreceti noaptea impreuna) si sunt destule, doar pune-ti mintea la contributie kiss

| TheBlackAng3l a răspuns:

Relatia va fi frumoasa fiind voi isiti
totul va veni de la sine daca va iubiti si va intelegeti bafta