| CARLI a întrebat:

Daca cineva ti-ar citi jurnalul cum ai reactiona? Eu as reactiona oribil pe moment!big grin

Răspuns Câştigător
| aNoNiM_3767 a răspuns:

De ce? ti s.a intamplat? fff nasol... daca e cineva de incredere ei e bine daca nu...ei bine bafta!

3 răspunsuri:
| CRETZULINAA_9710 a răspuns:

Pff si eu daca as avea lucruri inteme acolo.este ingrozitor sa se afle ceva...jenant despre tine...chiar nu stiu ce as facesad

| CRETZULINAA_9710 a răspuns:

Pff si eu daca as avea lucruri intime acolo.este ingrozitor sa se afle ceva...jenant despre tine...chiar nu stiu ce as facesad

| adriana543768654567895334 a răspuns:

L-as bate si l-as injura de toti mortii. l-as bateee 'aiiiii angry sa-si vada mortii. Futu-l in guraa de cretin angry