| GrimReapper a întrebat:

Daca nu ai host pentru radio online nu ai voie sa emiti? Daca contiui sa emiti fara host risti sa iei amenda sau altfel de sanctiune? Va rog sa imi raspundeti.

Răspuns Câştigător
| floryn1993 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa ai un host ( adica sa fie nonstop radioul. de exemplu nici aia de la kiss fm nu au host. ei sunt propriul lor host ) deoarece tu doar il tii pe internetul tau platit de tine. Deci e dreptul tau si nu risti sa iei amenda.
In plus cine vrea sa te auda lasa pe postul tau de radio cine nu schimba si salut lareveder...
Daca ai lua o amenda pentru asta inseamna ca lumea s-ar tampi si ca radio kiss fm ar fi infractori in toata regula!

| GrimReapper explică (pentru floryn1993):

Multumesc mult.Da-mi id-ul tau de mess.

| ovidiuru a răspuns (pentru GrimReapper):

Ovidiu.ruse@Yahoo.com

3 răspunsuri:
| floryn1993 a răspuns:

Salut, pentru radio online intra aici : http://www.fastcast4u.com/ dai pe FREE 64 kbps, jos ai butonul sign up, ia sam broadcaster de aici : http://fisierulmeu.ro/35CNV9R6Z9BB/SAM-Broadcaster-4-2-2-rar.html Succes