| Catalleya a întrebat:

Dacă nu mănânc nimic 2 zile și a treia zi mănânc normal și tot asa... Cât voi slabi sau mai bine zis voi reuși sa slăbesc prin aceasta metoda?
Mulțumesc frumos!

3 răspunsuri:
| Design2021 a răspuns:

Intre 500g si 1 kg pe saptamana, poti slabi daca bei 2-3 litri de apa pe zi si mananci de 2-3 ori pe zi dar foarte putin, iti cantaresti cantitatile de mancare tot timpul.

| Violleta2022 a răspuns:

Vei slabiii f putin, fiindca corpul intra in regim de urgenta si cum ii dai mancare, asimileaza dublu.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă a treia zi nu te îndopi ca pe gâște, vei reuși.