| HappyCandy a întrebat:

Dati-mi niste site-uri cu vraji da pe limba romina. funda+vot

Răspuns Câştigător
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Http://www.vrajitoare-farmece.ro/Vrajitoare/vraji-de-dragoste.html
tin sa te anunt ca astea sunt pentru documentare asa ca sa ai o parere sa stii cam ce poti face.pentru ca o vraja sa iti reuseasca trebuie sa ai har! iar in cazul in care sa spunem ca ti-ar reusi acea vraja cea care ar avea de pierdut ai fi tu pentru ca ai trai intr-o minciuna.mult noroc in ceea ce faci. fundita?

4 răspunsuri:
| Bubuu a răspuns:

De ce limba română? Că văd că tu o cam neglijezi.Aaa...am înţeles. Vrei o vrajă ca să înveţi să scrii corect gramatical? Îţi dau eu.Deschizi caietul de gramatică şi începi a scrie şi a repeta.E cea mai bună metodă. Poţi să îmi dai stupid, nu.mi pasă.

| HappyCandy explică:

Am avut in vedere sa fie in Limbajul roman nu de lectie

| HappyCandy explică:

Nu sunt vrajitoare dar vreau sa inteleg cum o fac magicienii ca am fost la un circ si parca nimic nu intelegeam in ce consta mincinica...

| Linda100 a răspuns:

Vraji?
Esti vrajitoare?