| pisylayla a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei pls, cum sa-mi prind parul la scoala. nu am parul f lung nici f scurt, cam pana la umeri. dau funda big grin

6 răspunsuri:
| Stephsweet a răspuns:

Sh eu am parul ca tine...eu il prind d obicei intr-o coada. Iti dau niste idei: poti sa-ti prinzi doua coditze jos, cu multe agrafe colorate, cu un cleshte de par, iti faci dn loc in loc cate o mini coditza impletita, o shuvitza din fata impletita si o iei cu o agrafa/clestishor sh o duci in spatele capului(noo prea stiu cum sa-ti explictongue), daca ai breton iti poti lasa parul desfaqu sh prinzi doar bretonul. Toate frezele astea le-am incercat. Sper ca tziam fost d ajutor. Fundissa? :*

| maiamoniblueberry a răspuns:

Deci daca e mediu ai putea sa il ondulezi, astfel pare si mai scurt, pare si feminin, dupa cum te imbraci, poti sa adopti stilul balerina si sa iti prinzi parul la spate coc, sau sa iti faci bretonul bufant si imediat langa clama sa iti prinzi o coada (buclele le poti face si cu placawinking ) funsitzaaaaasmug?

Răspuns utilizator avertizat
| theolina_8006 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/images te poti inspira de aici.http://www.google.ro/......tp?/images sa fie si ceva mai altef.ar trebui sa ai breton.asa poti sa-ti asezi mult mai usor parul:)... funda?:o3

| Nu a răspuns:

Fa-te ca Meduza.

| pisylayla explică:

Maiamoniblueberry eu am parul cret