| Damii a întrebat:

Maine incepe scoala si nu prea stiu cum sa imi prind parul big grin
Imi dati va rog niste idei? Mentionez ca am parul scurt, cam pana la umeri!
Funda!

2 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,lasa-ti suvitele libere,parul lasa-l liber si natural.
O bentita colorata, o agrafa metalica sau cu margele, poate sa-ti puna si mai bine in evidenta parul.
O alta coafura usor de realizat e cocul,dar nu cocul elegant,foarte bine fixat, ci un coc neterminat prins intr-un mod aparent neglijent, iti poti lasa si cateva suvite care sa-ti incadreze fata.

| Delia_5516 a răspuns:

Fa'ti mai multe codite, vei arata super happy:*