| MaDu222 a întrebat:

Dati-mi si mie niste statusuri pentru persoanele fitoase, care se cred mai presus decat altii. fundabig grin

Răspuns Câştigător
| pryncesSs a răspuns:

Vorbesti` mereu de viata` mea. te roade` invidia`.smug

Unde am fost eu, n-o sa ajunga niciodata. Iar daca crede asta, e o proasta;;]

Fara griji si fara ganduri negre.Toata lumea e pe caterinca si se vede.

Cu siguranţă n-are nevoie de motive că zdreanţa`i zdreanţă. Zice că`l iubeşte dar se poartă de parcă nu`i pasă, pe târfă n`ai cum s-o faci femeie de casă.

eşTi tare`n cLeanţãã doar cand e de faţã muLtã lumee`oh go on
cand eşTi doar tu cu mine`. sPui ca au fost doar glume`=p~

b0xeLe sã faCã buum’love struck
din ţiGãri sã iaSã fuum’love struck
asta`I viaţa ce ne pLacee`love struck
şi nimeni nimiC nu poate faCee’love struck

ochii mei=c0m0ara luilove struck
gUra mea=pe gusTu’ lui’love struck
inima mea=mereu a lui’love struck

Ieeteeeeee a dr*cuuuuu panaramaa rolling on the floor) N-ai nici dintiiiiii [-x N-ai nici vrajealaaa laughing))) Si te bagi cu el in seama

Esti o fata cuminte doar pe verticala.Cand stai pe orizontala esti o t*rfa penala.Ma prefera pe mine pentru ca eu n-am sange de t*rfa ca tine

Crezi ca ma faci geloasa? Nuuu Proastooo! Nu ma intereseaza laughing)

Taccy` dracul.
vorbeste`n punga.
Si phe` urma mi`o day`.mie`winking
Nu esti in stare`.
S vb dspre mine`.
ajea ca s***`o bine`.
Si urca-te` p pereti`.
D invidie`. happy
lol`.laughing)

…->…eu pot sa am o Lume inTreaGa la degeTu` miC … dar Tie curvO un aLT deGeT iti dediC [ __|__ ] •

Sunteti invidioase ca sunt importanta:-J barfa voastra imi da importanta`!

ma simt`bine...ma barfesti`:p inseamna ca eu nu`s oricine`!:p

Cand ma barfesti,imi dai satisfactie...
Cand ma invidiezi,imi dai importanta...
Cand ma copiezi,imi dai valoare...
Orice ai face, pe mine nu ma doare`! \:d/

Draga mea, nu ma privii cu ura...te-a iubit dar...Eu sunt mai buna

E timpu` Sa trec la nivelu` urmator. Ce pacat ca tu ramai la capitolu` anterior

tarfo, ai grija sa nu calci in cioburi ca te spargi in figuri rolling on the floor

• Cнiaя ηu`мi ρasă;;] de тiηe; şi de` ρeяsσaηa :] тнa`! σ să` ƒiu;; x мeяeu` aceeaşi → ღ ƒaтнă`;* caяe ƒace exacт >; d< ce vяea` ◇`!

Nu mă interesează ce crezi tu, nu te cunosc;;].E O tara libera.decii. esti liber sa fii prost :*

Ba, intreab-o pe mama ta si zi-mi si mie in ce pozitie se face un copil handicapat ca tine?

dar nu e vina mea ca sunteti la fel de proaste ca fetele de la Indigo.

Degeaba te dai tu scumpa, ca eu te stiu de cand erai la reducere.

Daca nu ai avea picioare ai purta pantofi? Nu! Atunci de ce porti sutien?

Fu-2-10-cur! Sa nu va incalciti mintile va dau un indiciu: engleza.

Cand zic "sa moara mama ta" nu te injur; imi pun o dorinta!

Tu si eu, impreuna mereu, vom trece peste greu. Vreau sa ramai numai al meu!

Neuronul tau infect isi cam bate joc de tine, Cand vorbesti mult fara rost te faci de rusine`!

3 răspunsuri:
| Detecandy a răspuns:

Stiu pentru fete laughing)
-Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti o tarfa`[♥
-Vrei sange, na sange! Sh priveste`tsi sufletul cum plange ca ai distrus prietenia n0astra, ceea c` trebuia s` fie sfant, Fat0
-Si nimiC nu se compoara cu vremea cand statea la sCara mancam din aceiaSi punga de pufuleti. si fumam aceiasi tigara :!
-Esti fitioasa? Atunci du-te la dr.cu. Poate el iti accepta fitele, eu nu ti le accept.
-Uita.te si baga.ti unghia in gat
-Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta
-Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza.Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreanta.
-mori dupa ea,are... are cu ce,are dintre toate fetele,are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass, ca-o balerina are miscari de felina, intre fete e regina.
-Dar n-are sens... Si ies din cadrul tau sa-ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X
-Am tupeulaughing Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoarelaughing:X:X""
-Vezi tu scumpo.o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele.dar el are o fata.si pentru el. fetita lui e cea mai importanta!
-Respectul ee ceeaa ` ce primesti pentru ce faci`.winking tu ma respecti pe mine happy. si eu din respect ma pisJ ` pe tinee.; x
-Iubeste`o numi pasaa... Pastreaz-o` de tot`. iar pe minee ca`ndd ma privestii` sa te lingii pe bot`
-Poate nu sunt o prietena buna, dar sunt o dusmanca PERFECTA!
-Sa nascut pentru tine, si acum sta cu minelaughing, daca iubitul ma inseala si tot la mine se intoarce, inseamna ca eu raman pe viata si u o zdreanta
-Sunt fitoasa :X! nu-ti convine?raised eyebrows. Zi.i la Mata nu.mi zii miewinking!
Sunt un ingeras nebun.cand zambesc eu iese fum.sunt reteaua tinereti.dar si fiica frumuseti.sunt fitoasa cat se poate. tupeista pan' la moarte.indrgita si stilata. ASTAI FATA ADEVARATA.

| IoanaTempah a răspuns:

1.Greu,Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine, Inainte Sa Spui Ceva... Uita`te La Tine
2.Zambeste mereu, chiar daca ti'e greu.Chiar daca te doare, zambeste! Fi tare!
3. Şi poţi să ţipi, că nu te-aud. Şi poţi să plângi, că nu te văd. Şi poţi să pleci, că nu te caut. Şi poţi să faci ce vrei, că nu-mi mai pasă. ♥
4.Sunt asa cum sunt.Cum nimeni n`ar vrea sa fie. Sunt eu si atat.Cu nimic mai deosebita.Dar Diferit/a`!

| aniriiiiii a răspuns:

Ce-ai patit papusa de te uiti urat? Ai ceva cu mine sau e doar teama de sine ca sunt mai buna ca tine?

Tin langa mine doar pe cine iubesc, de restul ma folosesc

Nu vreau sa fiu ca nimeni, Nu fac ce mi se impune.E foarte simplu stii, E doar felul meu de a fi!

Ea e ca aerul dar te lasa fara respiratsie. Blonda,/bruneta ochi albastrii, sursa ta de inspiratsie!

Educata de destin.Simt mult si arat putin!

Poate privirea ta discreta si zambetul dulce, Poate corpul sau alcoolul din sange :X

Draga mea nu ma privi cu ura`! Te iubeste dar eu sunt mai buna`!

Ce crezi tu...Conteaza mai putin pentru Mine! Oricum fac Tot ce Imi vine...Nu urmaresc chiar sa va displac,dar refuz mereu sa va fac p plac`!; x

Si Tine Minte, O Fata Loveste Prin Fapte, Nu Prin Cuvinte

Femeia Cand Isi Propune Ceva... Poate Traversa Fundul Marii Cu Tigara Aprinsa In Gura!

Femeia perfecta e plictisitoare iar barbatul perfect nu exista!

O femeie frumoasa este ca un ziar bun. admiratorii ii fac publicitate!

Trebuie Sa Te Pricepi Sa Fii Zeitza }{ Dar Totdeauna Cu Gratie

Luxul Tine De Bani }{ Elegantza Tine De Educatie

Cand se uita o femeie la tine, sa fii mai fericita decat atunci cand se uita un barbat

Sunt o bucurie pentru cei care ma plac... si o preocupare pentru cei ce ma invidiaza