| Inna_7650 a întrebat:

Buna big hug
Dati`mi si mie niste statusuri asa mai fitoase :]]
Va rog love struck
Dau FunditsSa! :**

Răspuns Câştigător
| madalyna a răspuns:

Cum vorbesc sau cum ma comport nu conteaza.Atitudinea ta FALSA nu ma impresioneaza.Eu simt ca tot ceea ce fac e bine si niciodata n-ai sa poti schimba ceva la mine.

Da, Da, Da... eu sunt fata aceea căreia ii spuneai că nu-ti pasă de ea si acum ai da orice să fie a ta! Dar ghici ce? Asta niciodată nu se va intampla

6 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

www.statusuri.ro
fundita dai?;))

| madalyna a răspuns:

Poate am aere in cap asta e problema mea.Nu poti sa ma suporti asta e problema ta.Nu ma cunosti nu comenta.Ai grija de viata ta nu de-a mea.

| Lυα a răspuns:

Paii... uite cateva statusuri :

sa stii nu mai imi pasa ca pleci astazi d acasaa ai mai plect d atatea ori sh t.ai intors din zori in zori.

. de astazi tine minte . nu mai sunt cuminte . tu mi.ai intors viata pe dos

Nu UiTa Ca Tu SaRuTzI GuRa MeA Nu GURa LuMiI~ [

Cand o vei imbratisa te va durea. Pentru ca in ochii ei se va reflecta doar imaginea mea., stai linistit nu ma ranesti... Chiar ma amuza sa realizez cat de putin GANDESTI !

E un fel de antrenamet Mi se apre evident Nu te grabi (ahh)... Misca-te incet [ ]
cat esti de iubit

OaMenIi Se DiStiNG Prin ceEA Ce aRaTa Si se deoSebesc PRin CeEA cE AskUnD

o privire nu este decat o ratacire venita pe moment, neinspirat, si zugravita-n minte ca sa doara intentionat

Cand zambesti imediat ma pierd de tot...dar nui nimic,lasaa...ma doare'n kothh .

Nu e nevoie sa ma placa toata lumea. la fel cum nici eu nu plac pe toata lumea !

Un zâmbet nu costä nimic , dar ofera multe.

E atat d dulce cand o strangi la piept E asa frumoasa cand tu ii zambesti Atat de fericita cand ii spui ca o iubesti

Da, iubitu'. stii bine ca eu iti pot indeplini toate dorintele.

Apoi a venit ea si te'a iubit cu ochii ei frumosi de fata rea...

Cand sunt buna...sunt prea buna!Cand sunt scorpie sunt PERFECTA!

Vreau imperfectiunea.Vr sa t incrunti cnd nu te bag in seama.Vr sa t superi, s ma certi si s ma ierti. Vr s spun prostii si s ma saruti zambind.

invizibil dar nu´i pierd urma .Pe el il pastrez intotdeauna . [

se comporta natural si copilareste d asta`lumea o iubeste

Sunt confuza.Nu mai stiu cum e bine.Nu mai vreau sa stiu cum e bine.Nu vreau sa inteleg de ce e bine.Cand a fost bine defapt?

Cine te'a facut sa visezi cand nici macar nu dormeai? Vroiam sa zic ca EU.in caz ca nu stiai

A inceput sa zambeasca mai des. Iar ei intorc capul plini de interes. Ce a fost sau nu in trecut. Acum ea a uitat de mult...

Ti'ai placut viata...Ti'ai facut viata.da ai pierdut persoana care te iubea si tragea cu tine...in schimb ai castigat multe tarfe

Te'ai intrebat vreodata cate ai putea sa pierzi.Daca ma dai la o parte si nu ai sa ma mai vezi ?

am treqt prin viata ta , uita`ma de vei putea !

Este o brusca bucurie inexplicabila si o durere de nesuportat:-J . Nebunia Ps m'a prins iar )

Intr`o lume mica si murdara asa cum o stii!

Esti riscul pe care mi'l asum [ ].

M-am schimbat si pot visa acum...Nu mai vreau sa cer...Voi obtzine oricum.;x

Mi`e dor de tine uneori...iar dorul asta de uneori se intinde pe zile intregi...

N-a trebuit nici macar sa te caut.Pur si simplu te-am gasit A fost asa de simplu inkt pare complicat ca mi-a iesit.

In mine se mai vorbeste si azi despre tine.[

Ma sufoc. Deschid larg ferestrele. Aerul de afara da buzna in camera si’mi mangaie fruntea, dar nu izbuteste sa’mi racoreasca sufletul incendiat

Zambetul meu ca de copil [nu] se razbuna .

Inima demult iti apartine tie, tu ai transformat drama noastra-n comedie.

bucurie tristete minciuna adevar un strigat un murmur o taina si atat

I`ash spune lucruri si secrete pe care nimeni nu le-ar mai stii.

Iubeshte iubirea ce o ai zi de zi.

Cateodata.unele lucruri mai bine raman nespuse. doar te iubesc :X

Pastrez clipele in care ma faci sa zambesc...Si zambesc pentru ca sunt cu tine.

Telefonul vibreaza.un mesaj de la el ` Un mesaj de "noapte buna pui,sa fii cumintsel"

Ai grija de zambetul meu ...

Urasc atunci cand trebuie sa te las sa pleci ...

Eu mereu am ceva de comentat si el stie cel mai bine ))))

Vino sa ne aruncam in capcana cu vise

.Terapie Ku Balonashe:X

Zâmbetul este fericirea care se afla chiar sub nasul tau.:X::X

Nu incerca sa-i minti ca EA e doar o oarecare, Ca ei stiu ca amintirea ei inca te doare !

cand nu stie ce simte.greseshte.si minte.da`i dragostea ta! atunci are cea mai mare nevoie de ea

. ai privit`o in ochi ultima oara .te ruga sa nu o uitsi.

Stiu sa zambesc timid sa vrei sa ma mai vezi o data :X

Am crezut in ochi sinceri si,da,m`am ars.Am vazut in oameni ce nu vroiam sa vad vreodataIubirea si ura cum lovesc ambele deodata!

Imi mai zboara pe la urechi un "Buna. Stii, ne'ar sta bine impreuna". Dar eu ma pierd din ce in ce mai mult prin lumea asta nebuna.

Eram in stare. intr-n zambet sa gasesc raspuns la orice intrebare .

^_^In intuneric tu esti lumina care imi da viata… singura mea sperantza… sg’ul meu motiv care ma mai tine la suprafata…^_^ :X

O `PrIeTeNa` este cea care te cunoaste asa cum esti.intelege ce ai fost...accepta ce ai devenit...si te ajuta sa cresti in continuare ! ¦ Te iubesc

locuiesc pe tarâmul inghetzat.tarâmul copiilor fericiti si idioti.

Desi cateodata simti ca porti lumea pe umeri

Intrebandu-te mereu de ce esti singur si suferi

Desi uneori te simti sufocat de griji

Si solitar in universul tau n-ai cum sa le strigi,

Nu uita ! Pentru tine sunt aici

Toti prietenii tai la greu uniti si puternici

Pregatiti sa-ti sara-n ajutor de fiecare data

Cand iti spui dezamagit "N-am pe umarul cui sa plang!"

Important e sa-i gasesti,

S-ar putea sa ii privesti

Tine minte ca printre ei ne aflam si noi

Probleme voastre sau ale noastre se vor imparti la doi

Vom fi langa voi cand va va apasa vreun gand

Chiar si-atunci cand ne vor prinde diminetile razand

1.Ce s`ar intampla cu mine Fara suriOara mea?! As face nOptile zile Daca n`ar fi ea. Te adOr [ ]

2.Nu tOate lucrurile ne vOr merge bine.dar vOm trece peste tOate amandOua.tu si cu mine.;x;x;x

3.Atunci cand cazi;-s.eu.O sa t ajut sa t ridici.cand simtzi ca iti e greu.vOi fi mereu aici.cand tOata lumea.te va respinge.eu :.vOi fi aprOape d suflethul tau >;d

4.Spune`mi mie ce prObleme ai ca te inteleg. sh eO am trecut prin multe pOate reusesc sa leg O intamplare de alta sh sa realizez ca nOi am fOst facute ca sa traim aman2;xX

5.Aş vrea să ţină capul sus tOate prietenele mele ,Să ştie ca la greu o să fiu şi eu cu ele!
Altele

6.Spun tot ce-mi da prin cap.Chiar cand ai vrea sa tac

7.Spun tot ce-mi da prin cap.Chiar cand ai vrea sa tac

8.Durerea te-a maturizat, te-a pus pe gânduri.Te-a învățat să citești printre zâmbete și rânduri.Ștergi o lacrimă dar nu poți să ștergi amintiri.

9.o vezi?nu e trista,chiar deloc.zambste suav,are privirea de foc.E dulce si o iubesti stii bine.dar ea, deja nu se mai gandeste la tine

1o. NiciodaTa Nu SpuNe Niciodatha` Nici IntotdeauNa`Dar Spune`i ca il Iubesjti Ca NiciodaTa Si Pentru totdeauNa

11"[]Undeva te pastrez mereu in inima mea,Sti ca nu te pot uitaa,Am sperat ca-mi vei da toata dragostea ta,Dar eu un te pot avea[]"

12.____[Nu`mi spune mie ca suferi]____[Si ca treci printr`O pasa trista]____[Daca`ti plange inima dupa mine,]____[Inghite`O batista!]____

O lasi pe ea . si acum vi la mine? raised eyebrows . nu baiat`u meuu [-x sa`ti spun eu cum vine happy. Nici in visele tale batting eyelashes nu ma intorc la tine winking.

Am pentru baietii mei . love struck cele mai bunee idei smug. Nu mai stati cu mine`n gand. batting eyelashes spanzurati`va pe rand! love struck [ laughing ]

Nu mai iert minciuni, nu mai cred in cuvinte si privesc doar inainte.

Ma vrei inapoi? Eu nu, iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m-ai facut sa plang. Am mai crescut
Am ales sa traiesc discret in fata ta.Nu ai nevoie sa sti ce se intampla cu viata mea.

Poate ca m`am schimbat.Poate m`am saturat.Poate nu vreau sa aud.Poate ca imi e de ajuns.Poate ce a fost s`a dus.

Atunci cand vei vrea sa o incanti cu vorbe frumoase,sa`ti aduci aminte ca ea nu mai crede in povesti.

Spui punct`. Dar Nu se termina Niciodata`! Pentru ca Te atrage ca nici O alta fata`!

Si când te vad întâmplator imi aduc aminte de tot ce a fost ,dar uitându-ma înapoi îmi zic: "Chiar n-are niciun rost !

Degeaba te holbezi la mine ca nu-mi pasa de tine.

mi-aduc amintee` cat de mult ma iubea...Si`si zicea`.:Fratee`. nu pot trai fara ea`.

El n-a uitat-o caci nu poate,dar e in zadar orice acum,el o viseaza-n orice noapte.

Mereu vei cauta la ea.Tot ce adorai la mine cândva.

Si intr-o zi vei cauta privirea mea in fiecare "ea" din viata ta.

Din dorinta de a fi destul de buna pentru tine,am devenit mult prea buna pentru tine.

Mereu imi ceri sa am rabdare.Stii ce scumpule? Ramai cu fanele tale!

Si UnEoRi vReAU sA Te uiT ...DoAR Ca aTuNcI cAnD mA UiT La tInE ...InCeP sA UiT pE LoC fApTuL Ca TrEbUiE sA uIt dE tINe.

Degeaba imi spui ca ma iubesti cand tu nu imi dovedesti.Asa ca mai bine taci din gura si gaseste alta minciuna.

Te va privi de sus.caci pentru ea esti DUS,de-acum o vei visa. Dar nu o vei avea.

Ai pierdut ce avea'i mai de pret , ai pierdut iubirea mea si odata ca ea si increderea! .Oricum se intoarcee roata baiatu meu ai sa suferi cum am suferit si eu.

Iti amintesti?-iti placea sa ma vezi razand.Eu tot cu zambetu`am ramas tu tot cu mine`n gand.

Crezi ca ma faci geloasa?Nea`h nu imi pasa, ramai cu nasoala ta.Te pupa amica ta`.

nu sunt neaparat fitoase.dar sper ca te-am ajutat. puppy dog eyes

| RalluPop a răspuns:

Nu ´talk to the hand ρℓâηge :* đuρăsmugun Baiat! Lasă-ℓ ´:] ρ eℓ :* s ' ρℓâηgă smug đuρă ´ Tηe! Că fata ´ talk to the hand ´ σferă şi ´Iartă no talkingđa' băieţii ρrimescc' şi uită!

:-x

te-am acceρtat, đar în fiηaℓ am σbservat ca đefaρt sunt ρrea buηă ρt tηee

love struck

Iмρяesii`:] d` daмă smug` kηd ℓuмea м` acℓaмă;;; x. тuu` vrei;'* un ƒiℓм eяσтic, daя σ s` iasă σ dяaмă talk to the hand;!; x` iaяă` cσρy` ρasтe u` cσρiℓă`?`:]]` eşтii`σ ρяσasтă!;] `

:-x

Cu`;;] тσaтe `;* `ƒaρтeℓe`talk to the hand;.`Ea `;>` Va`:] ƒι` Cea`;; x` Caяe`;> `η`σ talk to the hand`să`ţι`;] îηтσaяcă`;* sρaтeℓee`love struckxxx

| DeeDee95 a răspuns:

Mult prea fina, intre fete sunt regina.se opreste,te ameteste,iti zambeste,ma omoara,ma priveste,se lasa pe spate doar de la jumate, va intrece pe toate"

Fitze roz si shmekerite pentru cine tine minte

"In Fata Mea Tu Nu Ai Niciun Cuvant De Spus Nu Ma Cunosti, Habar Nu Ai Cine sunt …Spui Ca Sunt Fitoasa...Te Ascult Si Iti Spun:"Tu Chiar Crezi Ca Imi Pasa?"

Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy!

Si ce daca am fite? Nu ma compara cu pipite.Am pretentii de la viata,ca e buna si frumoasa

Lumea zice ca sunt fitoasa dar mie putin imi pasa, nu sunt frumusete mare, am un pic din fiecare...

Sunt o fata normala...sunt ceilalti care ma fac sa ma simt speciala.

Am 1000 de fete. Una pentru prieteni. Restu` pentru zdrentse.

nu sunt deloc modesta si ma pis pe tine.nu ma cunosti deci...nu vorbi de mine... nu ma suportzi treaba ta.dar si asa i`a mai date`n ***

Spuneti ca nu m-a suportati dar va uitati la mine de parca mi-ati fi fani""

MinTe-Ma dar MinTe-Ma FrUmos... Daca tot o FaCi Fa-O periculos EsTi Un sCumP DAR ieFtin La vrajeala SI eStI FRUMOS doar pE DinAFaRA"

Bine arat bine ma port...nu's pustoaica de export

Am talent si arat bine mor baietii dupa mine, m-a facut mama cocheta si am fite de vedeta

Mama m-a facut printesa...viata m-a facut perversa

M-am nascut sa joc pervers pe sistem periculos, sunt micuta si versata si de multi invidiata.

Haine de firma, pantofi cu toc...fitzele-s pe primul loc thumbs up

Am fite de la Paris, sunt printesa ta din vis, am pigmentul colorat, sclipesc ca un diamant...

Plina de Idei pentru o iesire din Banal,acea Copila cu Acel Ceva Special... Buna sau Rea,Dulce sau Amara, raman ORIGINALA

fite, gesturi si tupeu asta e talentul meu, pe ecran da foarte bine o printesa asa ca mine, stiu sa-nvart totul in loc, dobor prostii dintr-un foc

• nu vă mai consumatsi. la nivelul meu, tot nu vă ridicatsi!

Sunt fitoasa nu-ti convine zii la mata nu-mi zii mie, sunt o fata alintata de toti baietii invidiata daca stii cum sa ma iei o sa-ti dau ceea ce vrei o sa fim 2 porumbey