| bianca_9810 a întrebat:

Statusuri Fitoase? funda.

Răspuns Câştigător
| MiCuTzZa a răspuns:

Tocu` e inalth, efectu` e scontath... Toate privirile se intorc automath`!

|>| Ce? Tu o stiai cand plangea cu ursuletZu in mana? Pai uite`o acum pe tocuri la unu in masina smug happy |>|

Da, pe asta mica nu o mai intereseaza ca tu te gandesti la ea, ea se pisa pe grija ta!"

E fiara ce`atrage prada cu un zambet inOcent...LicOarea cea letala cand cautSi un sentiment; x

Ce`ai patSith fetita de te uitSi asa la mine`? Ai ceva Q mine`? Sau e doar thema de sine ca`s mai bOona decat tine`?

Nu'ti Spun Ca Altele: " TE ROG NU MA UITAsad "... Eu Iti Spun: " UITA'MA DE VEI PUTEA

Ea e Barbie. Altele-ar vrea s`o imite dar la cat de scumpa e, nu isi pot permite

Atac frontaL.verbaL.de oriCE feL.calc in picioare orice SufletzeL.nu se meriTa sa aSculti nimiQ.tOti au intereSe.asTa ziC. #

5 răspunsuri:
| User a răspuns:

D&G m-a zapacit, armani m-a smecherit.etc etc.

| Aiicha a răspuns:

Uitati-va la mine, sunt fitoasa laughing

| VirusMan a răspuns:

Dai un search pe nea' gogu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sunt frumoasta si stilata la pari sunt imbracata

| IoanaCristina02 a răspuns:

Daca e sa inchid ochii tot o sa zambesc...Merg inainte, nici prin minte nu-mi trece sa ma opresc!

De astazi am un scop, sa pun fericirea mea pe primul loc!

zambєstє'n fata rauluι sι nu va avєa nιcιo putєrє.; x

ღE o vorba : "Ce nu te omoara te face mai puternic!" Si au fost momente in care am fost gata sa renuntz la tot Mi s`a zis ca n`o sa pot, ehh... uite ca inca pot ღ

• Pentru ca eu vreau ca tu sa ai grija de zâmbetul meu

Nu merita sa plangi, sa te distrugi pentru'o greseala. La vârsta asta, orice greseala face parte din viata normala

Stii;>.; x Dorintele sunt pe gratis... >;] Eu Nu!; x

? E adevarat am un karakter ft deosebit.dar daca stii cum sa ma iei.iti dau j sufletul din mine;?

Numeste`o ''fosta mea'', caci ea nu mai este cu tine,
Numeste`o ''Tarfa'' pentru ca buzele ei acum saruta pe altcineva, dar nu uita ca ai iubito, ca odata a fost ''Iubita ta''?

"Ador";
sa fiu dezamagit/a. Mai ales de persoanele de la care ma astept mai putin happy. »

Chiar nu vreau sa tac! Vreau sa arat lumii ca eu nu ma las usor batuta

Si ce-mi pasa? Fac ce vreau, asta ma caracterizeazawinking