| Alexboss121 a întrebat:

Dau funda!
Ceva servere de discord funny gen ca a lui Sowtf?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| Anonim1225 a răspuns:

Sincer sincer sa fiu cel mai apropiat ar fi al lui Snik sau mai bine zis a fost...si activ a fost. Inca mai sunt activi oamenii dar 98% doar pe chat, înainte erau si voice. Clanul leilor e un server unde poti râde si de fazele lor si de ei in acelasi timp dar daca te deranjează înjurăturile nu iti recomand. Daca era serverul meu cum o fost acum un an si ceva te invitam la mine ca nu te plictiseai. Tu cati ani ai?