| Celcestietot a întrebat:

Hello! Cunoasteti servere faine de discord?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Singurul care a reușit a fost făcut de mine apoi s-a ales praful de toate, nici chatul TPU nu a rezistat ca erau full de jigniri, nu vezi omule ca pe orice rețea sociala romani se țigănesc ca in mahala, uitate, așa a fost mereu, romanul scoate doar rahat pe gura

| Celcestietot explică (pentru RAY):

Asa este, serverul tau a fost forta. Asa se mai intampla din pacate pe mediul virtual, inconveniente sad

| LoveSleep a răspuns:

Oricare, in afara de cele pe care o sa le vezi mai jos.

De fapt, cred ca mai nou, iti trimite empty soul direct mesaj privat cu link-ul.

Intr-o vreme cred ca a trimis la toti cei 2 milioane de utilizatori.
Si totusi, tot 3 oameni sunt pe server la ea.

| Celcestietot explică (pentru LoveSleep):

Hehe, ai dreptate, a trimis la toti intr-o perioada. Macar de primeam si eu un link de la cineva, dar se pare ca a cam murit forumul asta laughing.

| LoveSleep a răspuns (pentru Celcestietot):

Are vreo 5 conturi de pe care trimite. Si are si postari, de fiecare data alt cont. Stii tu, ca sa nu vezi ca e acelasi om. Ca nu e ca si cum nimeresti in acelasi loc.

| RAY a răspuns (pentru LoveSleep):

Astfel cum faci promovare pe TPU, prin spam

| Celcestietot explică (pentru RAY):

Vorba lui LoveSleep, daca vrei servere cauti in casuta de cautare a unei pagini specifice, atat ca pe TPU si daca faci, nu tine treaba.

| Celcestietot explică (pentru LoveSleep):

Ea e add-ul care te directioneaza si redirectioneaza catre acelasi loc laughing.

| RAY a răspuns (pentru Celcestietot):

Și pagina mea este afisata pe TPU lucrez cu ads manager