| Andrei10101 a întrebat:

Dau fundita daca imi ziceti care joaca farmerama si ce lvl aveti puncte experienta rang mingi de fotbal detalii... numele meu de la farmerama este first1player cine vrea imi trimiteti o minge si dau inapoi.

43 răspunsuri:
| mary_2806 a răspuns:

Adugatima la vecini marytzu_98 aproape level 8 joc de 2 zile nah.

| Bianca_2202 a răspuns:

Pai...lvl 46; 620113 p.e. iar numele meu este -byanca13- O sa incerc sa iti trimit sa vad daca merge

| maximadalinutz a răspuns:

Eu joc farmerama am lv 52 aproape 53 si vreau sa vand contul mai multe detalii despre contul meu: am pus intrebare pe TPU ca il vand acolo sunt puse ori ce mic de tali din contul meu pret negociabil id:madalinionntzx

| adytza98 a răspuns:

Salut am lvl 46-631879 exp
Deocamdata 154326 gologani
am 5 mingii big grin ca acum am intrat

| maria89nic a răspuns:

Lvl:73
Rang:Maistru Forestier
Nivel Insula:14
Rang Insula:Cercetator LENESI
Gologani:200.000
Mamudele:761
Animale:am toate animalele
piersici,arbori aur, magnolii, ginko muultzi de tot.
Dati-mi mesaj pe contul' meuwinking
username:mariutza66
Sunt vecina cu -pianoman-winking

| ionutz_6793 a răspuns:

Bagati'ma si pe mine la pr pe farmerama yo_ion83 numele meuwinking

| kups a răspuns:

Ca sa treceti mai repede de la un lvl la altul e chinuiala, stelutele e toata treaba la acest joc daca ai stelute deblochezi toate zonele si poti planta mai mult si multe altele, cod pentru stelute cine vrea sa incerce BIG 30992927 sms la 7465 mai multe stelute si la 1395 mai putine(atentie la spatiu dintre big si cod)stelutele se dau in functie de credit din cate stiu lu un prieten i s-a dat 10 stelute cu 30 de centi, Acum ramane la alegerea voastra chinuiala sau cativa centi si cat de cat munca e usurata, spor la treaba!

| Cosmin1494 a răspuns:

Buna
SI eu joc farmerama am lvl 53, 290 de mii de gologani si 1038798 de exp big grin adaugatima daca vreti la prieteni... numele meu e vladek94

| victoras2002 a răspuns:

Bagati-ma si pe mine.
Cont: dobrevictoras
Rang: Trimmer de iarba
Gologani: 3000
Mamudele: 0
PE:37808

| robby212 a răspuns:

Creca is cel mai mare de pe aici, de fapt de la level 29 sau 39 joaca unchimiu, am level 84, 33988468
si vreo 2 milioane si ceva de gologani, pentru arborele intelepciunii am 519 stelute, nici nu cred ca jucam cand era campionatu ala, a si la inceput am stricat toate mamudelele pe roata norocului, momentan am 14 aveam si 40 si ceva dar trebuie folosite, si nu, nu am cont premium...

| robby212 a răspuns:

Level 84, 2 mil si ceva gologani, 14 mamudele...etc.

| Star4You a răspuns:

Lvl88,30000000 gologani, 1000 mamudele, Cont Premium

| robby212 a răspuns (pentru Star4You):

Eu nu am cont premium.