| Andrei10101 a întrebat:

Dau fundita daca imi ziceti care joaca farmerama si ce lvl aveti puncte experienta rang mingi de fotbal detalii... numele meu de la farmerama este first1player cine vrea imi trimiteti o minge si dau inapoi.

43 răspunsuri:
| Logout a răspuns:

Buna eu joc farmerama de ceva timp :D Sunt la level 15, am 31750 de PE, 3000 de gologani si 34 de marmudele :P numele meu pe farme rama e Zozole06 poate devenim vecini :) o sa te caut eu si o sa-ti dau cerere de pr si poate vorbim prin posta acolo in joc :P

uite ferma mea: http://www.farmerama.com/? action=externalGarden&uid=4570075

| Logout a răspuns:

Heii ai prea multi vecinihee hee mai sisteaza`i si tu si fa un loc pentru minebatting eyelashes

| robby212 a răspuns:

Creca is cel mai mare de pe aici, de fapt de la level 29 sau 39 joaca unchimiu, am level 84, 33988468
si vreo 2 milioane si ceva de gologani, pentru arborele intelepciunii am 519 stelute, nici nu cred ca jucam cand era campionatu ala, a si la inceput am stricat toate mamudelele pe roata norocului, momentan am 14 aveam si 40 si ceva dar trebuie folosite, si nu, nu am cont premium...

| robby212 a răspuns:

Level 84, 2 mil si ceva gologani, 14 mamudele...etc.

| elena999 a răspuns:

Lvl 14,21290 puncte, rang porcar. numele meu de joc este elena_e_99

| robert123 a răspuns:

Joc si eu de 1 saptamana am lvl 5 aproape 6 inca sunt incepator dar voi invata

| Bianca_2202 a răspuns:

Pai...lvl 46; 620113 p.e. iar numele meu este -byanca13- O sa incerc sa iti trimit sa vad daca merge

| maria89nic a răspuns:

Lvl:73
Rang:Maistru Forestier
Nivel Insula:14
Rang Insula:Cercetator LENESI
Gologani:200.000
Mamudele:761
Animale:am toate animalele
piersici,arbori aur, magnolii, ginko muultzi de tot.
Dati-mi mesaj pe contul' meuwinking
username:mariutza66
Sunt vecina cu -pianoman-winking

| adytza98 a răspuns:

Salut am lvl 46-631879 exp
Deocamdata 154326 gologani
am 5 mingii big grin ca acum am intrat

| Bianca26bb a răspuns:

Buna, eu joc farmerama.
User:bya-yop, dar nu mai imi fac vecini ca am deja 12:*
am 10473 PE, si sunt la nv 11.
stiu jocul de la mama:*

| Mera a răspuns:

Eu joc farmerama cam de prin iulie.
Am nivelul 32
Rang:Storcator de portocal
Gologani:118. 083
Puncte de experienta:209. 373
Mamudele:31
Mingi nu mai pot sa iti dau pentru ca e gata campionatul, dar daca vrei putem face schimb de truse de scule happy

| Mera a răspuns:

Anonimule: Mamudele se pot face de la misiunile de la restaurant sau daca cumperi cu bani reali.
Daca vreti informatii despre joc si ajutor de la niste profesionisti intrati aici:http://ro.board.bigpoint.com/farmerama/forumdisplay.php?f=526
Ai grija sa citesi si regulamentul intai;)
Pe mine m-au ajutat foarte mult:x
Daca vrei vecini intra aici:http://ro.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=13279&page=609
Si daca vrei cadouri intra aici:http://ro.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=16176
Sper ca am fost de folos:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totunzambet . adaugati-ma winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti trimit 99

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti trimit 99

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna si eu joc farmerama in joc am numele bosu, tare10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum poti sa faci rost de mamudele?big grin

am doar 12 de la inceputul jocului am lvl 20 big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum poti sa faci rost de mamudele?big grin

am doar 12 de la inceputul jocului am lvl 20 big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am level 8 1300de gologani si12 mandunele ma cheama hagi678. Vreau sa am cat mai multi prieteni. Cum pot sa am mai multe mandunele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Eusunthagi678.Am level 8 1300de gologani si 19 mandunele. Vreau sa am cat mai multi prieteni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu boby joc farmerama si sunt lev 73

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu joc. nume pisirox.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dorin_zeldea adaugatima la vecini! eu am lv 12

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma de doua zile am intrat si sunl la lvl 5 dar ma cam plictiseste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu joc farmerama am lvl si am nevoie de vecini big grin numele meu este cristina4you

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sugeo baaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joc si am lvl 69

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati si voi vot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagtima si pe me johny021985

| mirella_4348 a răspuns:

Da, scroafa mea