| steaua26 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cat ar costa o minge de fotbal (da sa fie buna)ca am luat de pe net si am luat teapa... Vreau un sfat din partea baietilor.PS:sunt fata.ma pricep la fotbal dar nu si la mingi de fotbal! Fundita.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna, cum te numesti fată dragă.

| steaua26 explică (pentru CristiDinBucuresti):

De ce te intereseaza? ce legatura are asta cu intrebarea mea?

| lucian_2018 a răspuns:

Spune marca mingei si iti spun daca ai luat teapa sau nu...o minge acceptabila/buna ajunge pe la 150

| steaua26 explică:

Sa traiesti daca tot ma saluti asalaughing)))

| steaua26 explică:

Aaa si ma cheama Alexandra daca tot te intereseaza.

| steaua26 explică:

Mersi.Nu,nu vreau sa-i fac cadou fratelui meu pentru ca nu am frate. Vreau sa o cumpar pentru mine.

| alex298 a răspuns:

O minge buna costa in jur la 500-300 lei, acele ieftine par frumoase dar nu tin mult, repede se rup, asa cauta una buna de vreo 400-300 lei si e dorit sa fie de piele sunt mai bune mai rezistente http://www.mingefotbal.ro/images/mari/Adidas%20Jabulani%20W.C..jpgbig.jpg cred ca vrei sa faci un cadou fratelui da?