| andreea12_5010 a întrebat:

Dci trec prin ceva complikhat imi place de un baiat [ii place sa isi bata joc de fete] mie imi place mult de el! Dar nu stiu daca el simta acelasi lucru pentru mine el mi-a facut cadouri... vb cu mine vn unde sunt eu si imi zambejte mereu dar cu toate astea eu nu stiu daca el ma place! Cum am zis ii place sa isi bata joc de fete! vooi ce credeti? va rog primul raspnus funda iar celalalte votbig grin~

Răspuns Câştigător
| NobodyHeree a răspuns:

Eu cred ca,,, chiar daca isi bate joc de fete, cu tine ar putea face exceptie.Banuiesc a esti o fata minunata si deosebita din momoent ce ti-a facut si cadouri.

Bafta!

4 răspunsuri:
| alex13_4483 a răspuns:

In primul rand ca baiat daca mi-as bate zoc de o fata si la alta fata i`as zambi sh i-as aduce cadouri inseamna ca, chiar am motive.
Deci incearcal putin

| simo22 a răspuns:

Pai eu cred ca daca se comporta diferit cutn inseamna ca simte ceva pentru tinelove struck kiss

| simo22 a răspuns:

Pai eu cred ca daca se comporta diferit cutn inseamna ca simte ceva pentru tinelove struck kiss

| simo22 a răspuns:

Pai eu cred ca daca se comporta diferit cutn inseamna ca simte ceva pentru tinelove struck kiss