| AnonimaNo.1 a întrebat:

De 2 zile mi-am facut cont pe Lady Popular. Mi s-a inchis jocul pentru ca nu mai aveam semnal si cand am incercat sa intru din nou nu mai mergea, imi spune ca numele nu exista straight face. Mi-am facut alt cont straight face si am iesit sa vad ce se intampla, cand am intrat iar. nu mai mergea nici ala. Nu am idee de ce. Puteti sa ma ajutati? big grin

Aa. si inca ceva. big grin Spuneti-mi cum as putea sa trec de primul level fara sa platesc cu bani reali. Pentru ca, atunci cand trebuie sa cumpar/inchiriez un apartament nu pot pentru ca trebuie platit cu diamante, dar am auzit ca alea pot sa le cumpar doar cu bani reali.
Daca e cineva care stie bine jocul, add: pink. lollipop28 sau vlada_mady.
Multumesc anticipat! kiss

62 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi daca nu cumva intri pe site-ul in engleza trebuie sa scrie bine ati venit... sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.nu cred ca stiu mai bine sa joc caci sunt la nivelul 3 dar eu l-am inchiriat apartamentul si asa nu am platit cu bani reali ci cu cei din joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei la primul nivel trebuie sa iti inchiriezi apartamentul ca scrie inchiriaza sa u cumpara si dai inchiriaza si platesti pe fiecare zi cativa banuti nu trebuie sa il cimperi pup
\\

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga fata mai intai intri pe google scrii lady popular si apesi pe ma simt norocos sau dai enter si o sa-ti apara mai multe variante tu apesi pe bine ati venit ca este in romana acolo apesi pe creaza cont iti scrii ce cont vrei dar trebuie sa ti minte userul si parola ca altfel nu mai poti sa intri apoi iti faci cum vrei papusa scrii numele ei te duci si inchiriezi apartamentul atentie unele sunt scumpe asa poti sa ti-l arajezi cum vrei la garderoba iti cumperi haine de la mall ca sa vezi ce trebuie sa faci ca sa treci nivelul apesi pe scopuri si o sa-ti arate acolo daca vrei sa afli alt ceva intreaba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care este parola?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am Cont la Lady Popular dar nu-mi arata fata hainele si nu pot vedea Mall si hainele care vreau sa mi le cumpara Ma ajutati va rog Va pup Muletumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna nu trebuie sa cumperi apartament trebuie inchiriat eu sunt la leval 7 si nu sn folosit bani adevarati tu trebuie sa o trimiti pe fata la curs iar dupa ce a terminat cursu trimiteo la lucru si ni felul acesta vei strange bani si inca ceva intra pe mini jocuri acolo vei primi bain, Q si puncte care iti vor fi de mare folos mult noroc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt la nivelul 0 mi-am facut 2 codite negre si mi-am cumparat un apratament dar trebuie sa cumpar un lucru de la mall dar cand dau la mall imi apare 2 sageti si trebuie sa-mi apara haine si altele dar nu merge cine ma ajuta si pe mine va rog? id meu este mada.little

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu mi se intampla asta, si nici nu mi s-a intamplat.Cred ca calculatorul tau are o problema sau semnalul cu internetul nu e bun.Incearca si la rude pentru a vedea care este problema! Ciao! wave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa treci de level1 inchiriaza bozonierul va trebui sa platesti 25$pe zi dar daca iti faci iubit acesta iti da 50 $ si 50puncte pe zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tu ri-ai facut cont in Romania dai la tara la care ti-ai facut tu cont nu la alta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu 50 dollari poti inchiria apartamentul dar nu sa il cumperi doar inchiriaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faza e sa platesti cu bani, sau daca vrei iti poti schimba diamantele, dar ele ar trebui schimbate in dolari doar in caz de necesitate si oricum eu joc lady popular de 234de zile si nu ma plang, dar nu pot sa trec de un nivel. In fine daca inchiriezi un Boxioner platesti 50, ca sa il cumperi platesti diamante, dar in fiecare luna ai 25$ rata la apartament.Ca sa ai mai multi bani, la nv2, te duci la discoteca si acolo te duci la firlt si ai un iubit, sunt diferiti iubiti la mai multe nv, uneori chiar si iubita.(sper ca te-a ajutat acest raspuns)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La prima intrebare nu stiu ce sa spun dar la a doua poti sa inchiriezi apartementul si treci nu e neaparat sa-l cumperihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc lady popular si sunt la lvl 5. nu trebui sa cumperi nimic cu bani reali doar aia din jocwinking
si ca sa vezi ce trebuie sa faci sa treci la lvl urmator dai la scopuriwinking.nu are cum sa nu mearga doar daca ai geresit ceva la user sau la parolawinking sper ca te-a ajutat raspunsul meuwinking

| Nadia200 a răspuns:

Nu poti decat sa il inchiriezi, si depinde ce versiune a jocului joci, noua sau veche?

| Elisa_7337 a răspuns:

Apartamentul ai putea sa-l inchiriezi, nu trebuie neaparat sa-l cumperi. Eu joc de o suta si ceva de zile si sunt la nivelul 6. Sa-ti mai spun un secret: dupa 100 de zile vei primi 200 de diamante. Si cu chestia aia ca nu iti mai merge contul: si eu am patit asa, dar mi-am schimbat parola si acum mege

| YellowRosse a răspuns:

Poate ai gresit sau tu ti-ai facut contul in alta tara

| YellowRosse a răspuns:

Bitha probabil l-ai facut in alta tara

| Codrynutza a răspuns:

Cu diamante il cumperi, si cu bani ( 25$) il inchiriezi. pe mine in lady popular ma cheama cool_love. va rog intrati

| Groza_Claudia_1999 a răspuns:

Nu trebuie sa iti cumperi neaparat un apartament trebuie sa il inchiriez eu cred ca nu mai merge pentru ca ai fost banata sau tia furat cineva contul cunosc foarte bine jocukl sunt la leve3l 79 mai am putin si in termin!

| milina a răspuns:

Daca vrei iti fac cont si te ajut

| milina a răspuns:

pai in primul rand tu trebuie sa inchiriezi fi atenta eu iti fac cont si te ajut sa treci de toate levele eu am ajuns la nivelul 8 dar mi-am uitat parola si nu mai pot intra eu o sa te ajut

| maya599800 a răspuns:

Sa stii ca jocul poate fi jucat in mai multe limbi. de exemplu daca iti faci contul in romana si incerci sa intri pe el in engleza iti face automat altul nou pe langa cel pe care il ai cu acelasi nume si aceeasi parola. te rog sa verifici acest lucru daca nu-i asta atunci nu stiu ce sa iti mai spun...

| maya599800 a răspuns:

Daca vrei iti dau un cont de-al meu cu lvl 3 doar spune-mi mail-ul tau, al meu e maya59980@gmail.com. trimite-mi un mesaj iar eu iti voi spune in alt mesaj numele si parola contului

| adrianapupi a răspuns:

Anonimano1 buna ma numesc adriana si am 9 ani eu pot sa te ajut zicand ca daca nu-ti merge sa intri pe lady popular inseamna ca ori calculatorul tau nu merge ori nu merge bine siteul tau de lady popular.

| Nelu_Gifei_1978 a răspuns:

Mie mi s-a inchis contul imediat dupa ce am iesit

| stefana22 a răspuns:

Ca sa inchiriezi un apartament poti da 25$ pe zi (nu $ reali, ci virtuali)dar poti sa faci rost de un iubit di club...primul meu iubit imi aducea 50$ pe ziwinking

| Stelista_Dana_2000 a răspuns:

Hei va rog frumos cum pot sa-mi aflu parola la lady popular pentru ca eram la nivelu 21 si tin foarte mult la el va rog frumos spuneti si am uitat ce id am pus acolo sad

| mirunaantal a răspuns:

Poti sa inchiriezi un apartament cu dolari nu cu diamante