| PinkNightmares a întrebat:

Fundita!:X. o prietena a intrat pe lady popular sa se joace si a avut 200 de diamante! si a zis ca asa i-a aparut si si'a cumparat pisica. si eu vreauu! nu stiti de unde a avut acele diamante ca ea a zis ca nu ea le-a cumparat ca i-au aparut! A zis ca ea crede ca sunt de la joc! Si apropo daca cumpar diamante trebuie sa platesc cu bani reali sau cum? Ca vreau sa imi cumpar niste diamante sau sa imprumut de la banca sau cum ii zice! Va rog ajutati-ma!crying

Răspuns Câştigător
| Brunetsica a răspuns:

Pai eu stiu ca trebuie sa trimiti un sms si iti ia din credit,,, sau mai stiu ca iti da 200 de diamante cand faci 100 de zile

6 răspunsuri:
| Iasmiine a răspuns:

Nu stiu cum i-au aparut diamantele, insa daca vrei sa cumperi diamate, le cumperi cu bani reali.

| smashedblackfox a răspuns:

Probabil a facut 100 sau 200 de zile de joc thinking cica atunci primesti diamante
si da... daca vrei diamante trebuie sa le cumperi cu bani reali...

| ioanagirl a răspuns:

Diamantele ale le primesti cand faci 100 zile si eu am primit

| ioanagirl a răspuns:

Diamantele alea le primesti cand faci 100 zile de cand ti-ai facut contul si eu am primit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce s-a intamplat la prietena ta, dar trebuie sa ajungi la un nivel foarte sus pentru a avea cat mai multe diamante

| Lavinia57 a răspuns:

Dap trebuie sa platesti cu bani adevarati