| Nana30 a întrebat:

La jocul Lady popular mi-am inchiriat un apartament (rent) si trebuie sa platesc 36 pe zi. Se refera la bani reali sau in joc? As putea sa renunt la apartament? Dati-mi mai multe detalii! Funda! Urgent!

Răspuns Câştigător
| Papita14854 a răspuns:

Pai se referă la bani din joc nu din cei reali ca știu asta ca m-am jucat si eu. Fundita? Te rooooog

| Nana30 explică (pentru Papita14854):

Ti-am dat fundita! Multumesc, dar poti sa ma mai ajuti cu inca ceva? Da-mi adresa de facebook daca vrei sa mai vorbim...

3 răspunsuri:
| Papita1485 a răspuns:

Aaa scuze lady popular din greșeală, sorry

| Papita14854 a răspuns:

Dar este adevărat ce ti-am spus despre Coco girl?