| anonim_4396 a întrebat:

De ce aproape toata lumea crede ca rockeri sunt niste betivi, drogati?

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Pentru că oamenii sunt proşti de bubuie. Rare sunt excepţiile. Adaugă asta superficialităţii tipice de adolescent şi rezultă nişte oligofreni.

45 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Datorita stilului nebun si muzicii zgomotoase. Oamenii care insulta rockerii sunt ingrozitori. Cum pot caracteriza o persoana dupa felul cum arata si dupa cum canta? Oamenii ca noi sunt neintelesi.

| 愛日本 a răspuns:

''Multa lume, putini oameni ''
Pentru ca domina prostia.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru DogMX):

laughing
l-ai ajutat nu gluma

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru DogMX):

laughing. nu stiu ce sa zic, sa zicem 80% din totalul de muzica care il asculta e clasica si clasica anii 80 90, dar in restul de 20% mai ascult si eu rock si pop, si nu e ca fac asa ceva laughing. am si cunoscut rock-eri, "adevarati" pe langa gusturile tampite in a se imbraca, erau "normali"

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru DogMX):

Aia o au toti datii naibi de afemeiati. mai rau ma amuza ca si fetelor le plac. vai de noi

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tie ti se pare afemeiat tipul din poza mea de profil happy?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Intr-o anumita masura. mai mult ciudat

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ciudat :O? Inseamna ca nu i-ai vazut pe aia de la HU sau Slipknot.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mie nu imi plac. soarta, zici ca " costa prea mult sa mearga la frizer si cand mai vad si cercelul ala dracu mai stie pe unde deja mi se polueaza ochii

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

App. esti emo? de tot ziceai ca esti "ciudata" si restul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

*Scuze ca raspund asa greu, nu stiu de ce nu imi apar notificarile*

"Emo'' rolling on the floor Daca m-ai vedea, prima impresie la fel ca si ceilalti : Ingeras de fata, cum sta ea la locul ei. Numai muzica de la radio cred ca asculta. Tocilara inraita, cred ca nu are de treaba pe acasa.

Nu sunt emo, nu ma tai pe maini, nu ma imbrac mereu in negru asta pentru ca nu am voie, nu port inele.
Numai ca ma transform cand sunt deranjata happy
De obicei sunt etichetata dupa aparente.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De fapt, costa ceva sa se tunda asa laughing
Mie imi place cercelul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ok, am perceput. am crezut ca esti ca ala din avatarul tau laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt sad Mi-as fi decolorat sau vopsit niste suvite, dar nu m-a lasat mama sad Cica nu o sa primeasca la scoala straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing ehe, invata si munceste si muta-te singura din timp si faci ce vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu prea. Daca mai departe vreau sa ajung in cadrul armatei sau al politiei nu am voie cu semne pe corp sau chestii de genul.
Aoloo, pai daca faceam toate lucrurile de capul meu nu mai eram de mult laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Parca as vorbii acum cu cineva de 12 ani.laughing tu ce vrei sa devii cand cresti mare?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

happy Medic militar sau medic de urgenta.
Tu care esti deja mare, ce visai sa ajungi cand erai mic? happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Https://www.youtube.com/watch?v=g9z4DWB7Iy8
Astia nu mai au parul mare, mai arata ciudat?
Sau astia:https://www.youtube.com/watch?v=QJJYpsA5tv8

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sunt ciudati oricum laughing. papa roch am mai aauzit de el, e o melodie care imi place de la ei, naiba mai stie care. dar aia din video 2 vai mama lor. cantaretul slab vai mama lui parca sta sa cada, plus ca nu are voce deloc. parerea mea. mai ascult si eu muzica rock din cand in cand si altele, dar ala e vai si amar

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

''Last resort'' e o melodie cunoscuta de la papa roach.
Solistul de la bmth canta metalcore, iti trebuie voce sa canti asa ceva.
Slab?! E prea bine. Si nu sta sa cada.
Meh, mie imi place headbangingul pe care il face happy In orice caz, Hayley Williams il intrece.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Last Resort asa laughing uitasem.
"Slab?! E prea bine. Si nu sta sa cada." laughing bine, fie ca tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Endoryus ai facebook?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu folosesc prostia aia

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da messinger?