| anonim_4396 a întrebat:

De ce aproape toata lumea crede ca rockeri sunt niste betivi, drogati?

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Pentru că oamenii sunt proşti de bubuie. Rare sunt excepţiile. Adaugă asta superficialităţii tipice de adolescent şi rezultă nişte oligofreni.

45 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

''Multa lume, putini oameni ''
Pentru ca domina prostia.

Răspuns utilizator avertizat
| mont a răspuns:

Nu toata lumea ii crede asa, in general doar persoanel in varsta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Datorita stilului nebun si muzicii zgomotoase. Oamenii care insulta rockerii sunt ingrozitori. Cum pot caracteriza o persoana dupa felul cum arata si dupa cum canta? Oamenii ca noi sunt neintelesi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt rocker, si pot sa spun ca majoritatea rockerilor pe care ii cunosc sunt intr-adevar niste betivi si drogati. Am ajuns sa nu ii mai suport.

Răspuns utilizator avertizat
| Ghknn a răspuns:

Așa cred ei.

| LadyMădă10 a răspuns:

Pentru că mai mereu sunt văzuți așa. De fapt rock-erii sunt cei mai faini oameni posibili. Nu te pot plictisi niciodată.

| AnonimDăă a răspuns:

Fiecare are o părere, poate alți nu-i cred așa.