| Nemessys a întrebat:

De ce majoritatea baietilor isi lucreaza mai mult corpul decat creierul? rolling on the floor) Ce parere aveti despre acet gen?

Adica ok, vrei sa agati o,, piti ", dar dupa daca nu ai cap cum tii acea,, piti" langa tine?) Dar cum te descurci cat sa ai o viata buna? Ca doar atunci cand apare o problema nu cred ca-i arata el cele 6 patratele si dupa problema fuge.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru unii băieți e mai ușor să-și lucreze corpul decât să lucreze cu foaia și pixul. Majoritatea se și lasă de școală, o iau pe alte drumuri sau în unele cazuri mai fericite, se angajează. Îți dai seama că băieții de acest gen se limitează la fete care să fie pentru ei, nu au anumite idealuri. Unii se descurcă pentru că se duc la muncă, dar alții care stau încă pe banii părinților și nici nu învață și nici munca nu le e prea dragă, atunci cu siguranță, când va apărea o problemă în relația tipului respectiv, îi va arata fetei pătrățelele și fata se va liniști, pentru ca știe că pătrățelele vor salva situatia.

45 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te scuz! Eu m-am raportat strict la întrebare. Îmi pare rău dacă tu crezi ca educația nu prea are importanță și să te angajezi nu e un caz fericit. Eu mi-am dat seama că nu mi-ai citit raspunsul cu atentie si nu l-ai înteles. E părerea ta, iar cu ironia, sincer, multă lume nu o înțelege.

| Bombatomic_Mircea_1998 a răspuns:

In vara dintre clasele 9 si 10 am fost aproape violata chiar la o piscina, si nimeni nu a facut nimic, desi e plin de oameni. Acum sunt pe a 11 a si dau semne de bulimie.

| George12345678 a răspuns (pentru anamariarot):

Da, de parcă atunci când te f*** o faci cu creierul lui, nu cu pulicica. Câtă ipocrizie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fac arte martiale deci automat imi lucrez mai multe chestii deodata.
- echilibrul
- viteza de reactie
- forta
- rezistenta
- tehnica
- siguranta
- concentrarea
- rabdarea
- ratiune
- controlul fricii

| anamariarot a răspuns (pentru George12345678):

De ce sunt ipocrita? Ca spun ceea ce gandesc si nu rezonez cu tine, ca nu iti convine tie punctul meu de vedere? As fi ipocrita daca as spune ca nu conteaza deloc aspectul fizic, insa ce am vrut sa evidentiez e ca alte lucruri conteaza si cantaresc mai mult.
Nu suntem toti ahtiati dupa sex. Viata nu graviteaza in jurul sexului, calmati-va.

| Nemessys explică (pentru anonim_4396):

Foarte bine ca faci asta. Bravo (y) big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Nemessys explică (pentru RobertG101):

Si eu sunt de aceeasi parere ca a ta happy, insa nu strica sa incerci. Eu nu am de gand sa fiu in cautarea unei fete. Daca s-a arata ea in viata mea bine, daca nu, nu-mi pasa :/ Si daca a fi sa vorbim / petrecem mult timp impreuna am sa o analizez cat de bine pot eu si daca mi s-ar parea potrivita, ok, sau daca nu, o pastrez in viata mea ca o simpla prietena. happy Nu m-ar deranja daca as ramane singur. happy

Succes in tot ceea ce faci! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RobertG101):

Stai linistit ca n-o sa mai gandesti asa.

| Nemessys explică (pentru anonim_4396):

Asa spune cred ca aproape orice om.
Cand e foarte mic : Nu. ca eu nu am de gand sa ma casatoresc ca bla bla bla
Cand e mare : Unde esti iubirea vietii mele? rolling on the floor

| George12345678 a răspuns (pentru anamariarot):

Zici tu aici că viața nu gravitează în jurul sexului, dar eu te contrazic și îți spun că sexul ne ajută să funcționăm normal... Și tu, la rândul tău, fără sex ești moartă. Ai intra în sevraj ca narcomanii happy

| anamariarot a răspuns (pentru George12345678):

Gresesti mult cand crezi ca acelasi mod de gandire se aplica tuturor.

Răspuns utilizator avertizat
| Nemessys explică (pentru RobertG101):

Daca erai femeia, sincer iti intelegeam gandirea, dar asa, fiind barbat... Eu daca as fi fost fata, voiam sa mor singura. La cati prosti sunt in ziua de azi... Dar asa fiind baiat, nu cred ca exista riscul sa ma omoare femeia. Oricum inainte de a pune intrebarea magica, sunt 100% sigur ca nu o sa se intample ceva rau. happy Stiu sa analizez foarte bine omul si nu fac nunta dupa 2 luni de cand ne cunoastem. Asa. cu trecerea timpului ajung sa-l cunosc din ce in ce mai bine si pe baza evenimentelor care au avut loc intre noi 2, iau decizia potrivita. happy

Te sfatuiesc sa faci la fel. Bine. daca vrei sa fii singur, atunci fa-o, insa daca vrei sa fii singur din cauza temei de a nu da peste o proasta care mai tarziu sa regreti, atunci totusi te sfatuiesc sa incerci... Nu cred ca mori si nu are ce sa-ti *** o 1/2 iesiri cu o fata. Poate doar niste banuti insa tu plateste-ti comsumatiile tale si ea pe ale ele. happy Mi se pare corect. big grin Si daca e ok, mai iesiti, mai vorbiti, daca nu, da-o-n colo. Macar ai avut ocazii sa cunosti fete?

Răspuns utilizator avertizat