| Kapetanosable a întrebat:

De ce nu mai participa Madalina Stanciu la semifinala "Romanii au talent"?

Răspuns Câştigător
| 84738493 a răspuns:

Pt ca au fost prea multi cu raspunsul "DA" si a trebuit sa aleaga doar cativa (Pe cei mai talentati)! Sper ca ti-am fost de ajutor! PWP!

2 răspunsuri:
| blondaa_2641 a răspuns:

Pentru ca dupa ce au fost alesi, juriul s-au uitat din nou la fiecare si din cei 400 cati erau, i-au ales pe cei care vor merge in Semifinala iar apoi in finala si Daca au cu adevarat talent sa castige premiul cel mare :* sper ca ti-am fost de ajutor Merci si eu pup :**

| BV87FFF a răspuns:

Nu mai participa pentru ca au dat-o de gol tatuajele. Nu a fost sincera cu cei de la Pro TV, nu le-a spus ca activeaza pe video chat sub numele de Deny Sensual.
Vedeti aici la comentarii: http://www.romanii-au-talent.info/......au-talent/

Foarte frumos din partea celor de la Pro TV ca nu s-au aruncat ca de obicei sa faca o stire din asta. A dansat frumos, merita sa ajunga macar in semifinala.