| Usgs a întrebat:

De ce pe omegle sunt multi perversi?

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Pentru ca traim intr-o lume nepasatoare si perversa.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel cum sunt pe Facebook, twitch, twitter, Instagram si altele. Internetul e plin de perversi ordinari. Nu ma mai mira.

| Andreeush a răspuns:

Pentru că e un site anonim unde intră majoritatea oamenilor "bolnavi".

| CodrutElian1990 a răspuns:

Pentruca in anonimat oamenii pot sa-si arate adevarata fata, adevaratul caracter. Lumea este plina de perversi, dar nu ii stim in realitatea cotidiana.

| darrio2007 a răspuns:

Nu numai acolo sunt. Pe internet isi dau frau liber „inteligentei" pe care o au.