| anonim_4396 a întrebat:

De ce profesorul meu de la facultate m-a mângâiat pe cap și mi-a spus puișor?

6 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Daca e batran, te vede ca pe fiica lui.
Daca e mai tanar si apropiat de varsta cu tine... smug ehehe, stii si tu. rolling on the floor

| darrio2007 a răspuns:

Poate ii plac prospaturile.

| ibaal a răspuns (pentru Ineys):

Eh,si daca e bosorog...au aia niste "idei" in tiugarolling on the floor

| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca esti obsedata de intrebarea asta.
Ai pus-o pe forum de vreo 10 ori sub diverse nickname-uri.

Ma indoiesc ca un profesor de la facultate ar face asa ceva.
Nici nu cred ca esti la facultate, dupa natura intrebarii puse, probabil ai doar 10-11 ani.

| Adry05 a răspuns:

Nu mi se pare nimic deplasat, pare un gest pur patern. Sunteti prea exagerate, va vedeti hartuite sexual si daca va saluta un barbat.

| Andreeush a răspuns:

Câți ani ai?
Chiar nu poți trage singură o concluzie?