| Arnăuțoiu_Sonia_1999 a întrebat:

In semestrul al doilea la facultate se schimba profesorul la aceleasi materii?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De regula nu se schimba, se schimba doar in cazul ca nu ar mai preda (deces, imbolnavire, pleaca in alta parte, etc).

| denismaria92 a răspuns:

Depinde. Eu de exemplu am facut Inginerie Chimica. Am facut 3 semestre de chimie anorganica si am avut 3 profesori diferiti. Dar am avut si situatii in care profesorul a ramas acelasi.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu se schimba profesorii intre semestre, fiecare este titular pe materia lui.