| Palorma a întrebat:

De ce tot evit o persoană? Cand dau ochii de ea fac orice sa o evit chiar daca uneori avem conversații lejere. Stiu ca eu ar trebui sa-mi raspund la această întrebare, dar chiar nu pot sa gasesc raspunsul. M-am gândit ca o plac, dar inima mea nu-mi bate mai tare cand o vad si nici nu pot spune ca as face orice pentru ea.
M-am gândit ca e din cauza ca e o persoană diferită de toti ceilalți, interesanta, dar nu are sens sa o evit.
Am nevoie de părerea mai multor persoane. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| 1997onur a răspuns:

Pai dacă tu nu sti de ce o eviti eu de unde sa știu? nu-i normla e evident ca ceva nu-i in regula dacă nici tu nu sti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu trebuie sa știi cauza.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O eviți, dar te tot întâlnești cu ea, așa, ca din întâmplare, nu-i așa?
E un fel de dragoste ascunsă...