| iiGabytsa a întrebat:

De unde pot lua moviemaker? Plz am neaprata nevoie!happyFunda la cel mai bun raspuns[si nu-mi spuneti sa caut pe google pentru ca am cautat si nu am gasit nimic:d]

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se downloadeaza.Il ai in calculator.
Sau, ai Mac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Movie maker. il ai direct in calculator si e usor de folosit (:
sau daca nu il aii... http://www.free-codecs.com/download/windows_movie_maker.htm

| FïяŠtℓovε a răspuns:

Daca vrei las'mi id p privat si iti pot da eu movie maker, te pot ajuta si sa construiesti un video pentru inceput :*