| GangstaMbaby a întrebat:

Deci...am o problema. Vreau sa fac un filmulet cu colegii mei si am scris niste fraze pe care as vrea sa le incorporez acolo.Problema mea e urmatoarea.cum fac sa incorporez voci in Windows Movie Maker?thinking
Sau daca stiti un alt program de facut filmulete si in care pot incorpora voci.MERSI! Cand am zis sa incorporez voci, ma refeream la faptul ca fiecare dintre colegii mei sa spuna cate o fraza, sa inregistrez si sa o incorporez in filmulet. Dar cum?

1 răspuns:
| Anutzaxx a răspuns:

Pai cauta si u pe googlewinking bafta :d