| ßΘɱßΘɴίκ a întrebat:

Am mai multe filmulete de cate 30 de secunde si as vrea se le pun impreuna... daca stiti un program care ma poate ajuta in afara de movie maker pentru ca nu le citeste...multumesc dau funda :X >big grin

2 răspunsuri:
| AddictedToMDMA a răspuns:

Ca sa le citeasca, trebuie sa le faci conversia in fisiere.avi. Alte programe cu mai multe extensii care merg citite ar fi : Sony vegas ( personal folosesc 9 ), Adobe After Effects ( Daca esti incepatoare, nu te sfatuiesc sa-l incerci ).

| αηιтα a răspuns:

Personal nu stiu nici un alt program dar iti dau un site de unde poti afla: http://downoald-programe-gen-movie-maker.com